Wpis z mikrobloga

jak to możliwe że ludzie mają #!$%@? i ruchają sowicie #!$%@? zanim dojdą razem z babą ruchaną która też dochodzi zanim wykipi i są orgazmy razem przecież mój niepełnosprawny #!$%@? by się schlapał jakby mnie baba za rękę dotknęła i zbliżyła się buzią do mnie od razu bym się cały rozklekotał nie wiem dostałbym ataku spermy i padaczki
  • 13
@DigitalPasztet Wyposzczony jesteś to pewnie by I tak było za pierwszym, może za drugim, w porywach do trzeciego razu, max do czwartego.

Później wytrzymałbyś przez jakiś czas pieszczoty i wraz z doświadczeniem byłbyś jednocześnie wyżej, głębiej mocniej i dłużej.
Ale i tak są kurde takie Kobiety co potrafią samym spojrzeniem dobrowdzic na skraj, i wtedy rzucasz się w przepaść jakby jutra miało nie być i .....

I tego Ci życzę w nadchodzącym
@DigitalPasztet: @SirPeacefull To imo taka sama cecha osobnicza jak psychika. Ja bym poszedł na divy, na całogodzinny masaż. Przez godzinę nie będziesz chlapać raz za razem i w końcu Ci się unormuje.

Przez leki kilka razy miałem w drugą stronę i wierzcie mi, że lepiej za wcześnie niż wcale.
@variat Dlatego pisałem o obcości członka, coś co zawsze sprawiało przyjemność nagle jakby ktoś zresetował radio I szukasz po omacku stacji radiowej bo muzyka prz3stala grać. Jprd, jakbyś nagle zapomnial jak się jest mężczyzną, Boże se przypomniałem koszmar xD
Wesołych i żeby zawsze kończyć happy Endem a nie frustracją
@SirPeacefull zazdroszczę takich problemów pomyśl se że ja mam #!$%@? penis od urodzenia i już zawsze będę miał niepełnosprawny nie chce mi się wymieniać schorzeń bo to kombo chyba wszystkich możliwych i nigdy nie porucham i nigdy nie poczuję się mężczyzną i pragnę już tylko nie żyć :/
@DigitalPasztet Przykro mi to słyszeć, ten świat czasami Wydaje się opuszczony przez Boga, ale i tak chcę Wierzyć, że każdy z Nas może znaleźć spełnienie inaczej to serio może nie mieć sensu.
Trzymaj się ciepło i obyś kiedyś większość twoich dni to były Wesołe Święta.
@SirPeacefull: muszę hodować boczniaki i papryczki czili i gotować jakieś dania z yt np idealne frytki z maka albo układać puzzle albo czekać na premierę gta 6 tylko tymi metodami się ratuję choć i tak wolałbym się nie obudzić bo jestem sam i niepotrzebny nikomu
@DigitalPasztet Jak umiesz hodować boczniaczki i chili to nie można Cię nazwać niepotrzebnym bo świat potrzebuje jajeczniczki z boczniaczkami i czili, jak aż Tyle umiesz to jesteś na dobrej drodze. Bycie samemu jest ujowe, ale chociaz daje możliwość że to się zmieni. Gdybys znikł nie mógłbyś już być dobrym Synem, przyjacielem, mężem czy tatą. Oby Bóg Ci zesłał to czego potrzebujesz, mam tylko nadzieję, że dasz jeszcze radę poprosić. Trzymaj się Braciszku.
@SirPeacefull no ja rozumiem mam mamę co wieży w bóg bardzo mocno a ja już od wieku nastoletniego pytam bóg co ja zrobiłem za jakie grzechy czemu ja czemu mnie?? za co? Co ja złego uczyniłem że tak muszę istnieć takim jak do piekła zesłanym
@DigitalPasztet Nic zlego nie uczyniłeś, to nie Twoja wina. Ten świat jest niesprawiedliwy i niedoskonały, wciskajacy niewinnych w błoto za nic mając sobie Nasze cierpienie, beznamietnie patrząc na nasz ból. Ale nie jesteśmy bezbronni i nie musimy być Sami i to że jesteśmy uszkodzeni i nieidealni nie znaczy że jesteśmy niegodni kochania ani, że sami nie potrafimy Kochać. Możemy Kochać innych pomimo ich oczywistych wad I słabości. Tak samo możemy Wierzyć, że
@SirPeacefull: fajnie mnie nikt nie kocha oprócz mamy sam siebie nie potrafię kochać ani nawet akceptować bo jestem gówniany i się brzydzę siebie i mojego starego i lata chodzenia na psychoterapie też nie leczą jedynie uświadamiają coraz bardziej jak siebie się brzydzę i powinienem zrozumieć i zaakceptować ale #!$%@? blokada i nie da się