Wpis z mikrobloga

#tvp

To są tak normalne wiadomości jak fizycznie mogą być normalne. Wywalone fakty - co, gdzie, kto, ile, dlaczego, nara. Oprawa bidna ale to tymczasowe, bo muszą szyć na partyzantce.

Ale pokazanie już w pierwszym wydaniu Mentzena który jedzie po PiSie i obecnej koalicji powinno przymknąć niektórym mordy na chwilę. Tutaj przyznam, że sam się nie spodziewałem, że aż tak bezstronnie pójdą.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Khaine: Ocenimy za kilka miesięcy. To jest pierwsze wydanie po zmianie, dziwne byłoby żeby jechali po bandzie bo ludzie by ich zjedli.
  • Odpowiedz
  • 4
@xEnzo: Ja mam wrażenie, że nowa koalicja ma świadomość że patrzy na nich cały kraj, dosłownie - i po prostu nie za bardzo mogą sobie pozwolić na coś takiego. Elektorat PiS nie zauważy bycia robionym w #!$%@? bo przyzwyczajony, ale to ich własny elektorat im nie wybaczy jak zaczną #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@Khaine: dobór faktów typowo pod stronę rządową, stronnicze przedstawienie sporu prawnego co do zmiany zarządu TVP (brak przedstawienia wątpliwości prawnych związanych z pominięciem ustawy), brak przedstawienia informacji o przyjętym pakcie migracyjnym, przekazaniu 3 mld na TVP itp. Przedstawienie protestujących przeciwko TVP ale brak pokazania choćby urywka protestujących przeciwko zmianom. Propaganda, ale znacznie lższejsza i smaczniejsza, przekaz jednak wciąż będzie stronniczy.
  • Odpowiedz
  • 1
Propaganda, ale znacznie lższejsza i smaczniejsza, przekaz jednak wciąż będzie stronniczy.


@Kamelot: Tak szczerze to się spodziewałem znacznie bardziej stronniczego. Zobaczymy jak będzie dalej.
  • Odpowiedz