Wpis z mikrobloga

@Mokkorichan: mnie się podoba, ale od razu poznałem, że to nie on. Ten jest bardziej elokwrntny ;] Poza tym, jeśli nie zastrzegł sobie nicku i logo, to niech się goni ;]
  • Odpowiedz
@Zayatzz: Ja nadal tego nie rozumiem jak można mieć nick "Lepszy Komentator". Równie dobrze mógł się nazwać "Mądry Człowiek". Pytanie czy zrobił to po to, żeby inni mówili do niego per Lepszy? Poza tym z tego co pamiętam to Napierała uważał ludzi ukrywających się za nickiem za tchórzy, czyż nie?
  • Odpowiedz
@LepszyKomentator: Misiu... Jako fejk konto magazyniera spakuj mi lepiej dobrze kompakty, które dziś zamówiłem. Papierowa koperta nie wystarczy. Inaczej znów będę darł ryja, a tego chyba nie chcemy, prawda?

@fanDokturkeNapierauke

Ja nadal tego nie rozumiem jak można mieć nick "Lepszy Komentator". Równie dobrze mógł się nazwać "Mądry Człowiek". Pytanie czy zrobił to po to, żeby inni mówili do niego per Lepszy?


xD

Poza tym z tego co pamiętam to Napierała uważał
  • Odpowiedz
@fanDokturkeNapierauke: panie kolego, doktore ma wąty do Patrycjusza Wyżgi za to jak go starzy nazwali, bo to zarozumialstwo i pierdu pierdu. Tymczasem jego przydupasem jest typ, który nazwał sam siebie "Lepszy Komentator" będąc przygłupim magazynierem po antropologii.
  • Odpowiedz