Wpis z mikrobloga

Nie zwalniamy tempa! Jest kolejna juz szosta odslona programistycznego bingo! Tym razem uzupelniona o choroby psychiczne. Z tego miejsca chcialbym podziekowac i pozdrowic wszystkich programistow majacym dystans do siebie ktorzy sami mi wysylaja na PW przerozne propozycje. Beda one uwzgledniane w kolejnych odslonach.

A reszcie pogramistow proponuje wyjac kija z dupy i zaakceptowac fakt ze jak napiszecie ze to bingo to nieprawda to nie sprawi ze stanie sie ono nieprawdziwe.

#programowanie #naukaprogramowania #python #java #it #pracait #korposwiat #korpo #programista15k #programista25k #programista #javascript #cplusplus
pieczonyszczurz_ogniska - Nie zwalniamy tempa! Jest kolejna juz szosta odslona progra...

źródło: programistyczne bingo v. 6.0

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczony_szczur_z_ogniska: Mam 2 ziomków programistów i kilku na innych kierunkach inżynierskich i do każdego z nich tak z 3/4 rzeczy z tego bingo pasuje. Jaranie się anime, dzika broda, blada cera, fan warhammera, pogarda do nauk humanistycznych i popieranie kiedykolwiek Korwina to stawiam, że 95% osób na studiach technicznych się wpasowuje. Ale wykopki i tak się zesrają, że to bingo to nieprawda i stereotypy, podczas gdy w większości się zgadza
  • Odpowiedz
@Pasterz30: To ja np gardzę naukami ścisłymi, sam studiowałem informatyke zaocznie 1.5 roku na rzekomo topowej uczelni w Polsce xD , ale co tam się #!$%@?ło to pojęcie ludzkie przechodzi, #!$%@? matma i fizyka, która nigdy ci się w życiu nie przyda, ale musisz się jej uczyć, żeby zaliczyć, aż od nauki zacznie ci się mózg degradować. Laboratoria na których uczą cię 70 letnie dziadki, przestarzałe technologie, studenci wiedzą więcej
  • Odpowiedz