Wpis z mikrobloga

Jakoś merytorycznie to podeprzesz? Czy nauczyłeś się kilku terminów z psychologii i tak sobie je rzucasz, żeby brzmieć mądrze?


@Zazeraxim: to może ty przytoczysz jakieś moje wpisy które udowodnią twoje urojenia
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: Czekaj czekaj. Chcesz powiedzieć, że "banda zapijaczonych patusów", dno dna społecznego i co tak sobie jeszcze wymyślisz rozgrywają cie jak dziecko i nic nie możesz zrobić tylko opluwać?

Bardzo proszę - opisz zatem swój i sobie podobnych poziom. Logika nakazuje, że musi być jeszcze niższy niż tamten ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy zrobić badania


@Zazeraxim:

Myśliwi nie będą musieli poddawać się badaniom lekarskim i psychologicznym co pięć lat. Dzięki głosom posłów PiS i PSL Sejm przyjął zmianę w ustawie, dzięki której myśliwi zostali zwolnieni ze wspomnianego obowiązku. Dla środowiska łowieckiego to wielki sukces. XD
@BojWhucie

@Zazeraxim: to może ty przytoczysz jakieś moje wpisy które udowodnią twoje urojenia


Nie mam pojęcia o czym piszesz.

Myśliwi nie będą musieli poddawać się badaniom lekarskim i psychologicznym co pięć lat. Dzięki głosom posłów PiS i PSL Sejm przyjął zmianę w ustawie, dzięki której myśliwi zostali zwolnieni ze wspomnianego obowiązku. Dla środowiska łowieckiego to wielki sukces.


To się tyczy badań okresowych. Żeby dostać broń musisz zrobić badania, przecież to oczywiste.
grupka uprzywilejowanych spaślaków


@BojWhucie: Jak by mnie rozgrywała banda spaślaków to na pewno bym się tym nie chwalił w internetach :) Rozumiem, że bycie ofiarą losu jest teraz modne, ale nie uważasz, że to lekka przesada?

która może zamknąć las bo raczy polować


Jeszcze dobrze nie zacząłeś a już musisz się do kłamstw posuwać? xD
@Zazeraxim bo są bezużyteczni i niebezpieczni. Z jednej strony co chwilę zabijają człowieka myląc go z dzikiem, z drugiej jak gdzieś naprawdę jest za dużo dzików i regularnie wchodzą rolnikom w pola, to odstrzelić się nie da, a ze zwrotem kosztów zawsze problemy.
Do tego powszechnie przyjęty obraz pijanego myśliwego nie wziął się z nikąd.
No i #!$%@?ąc od konieczności kontroli populacji, to są ludzie gotowi płacić kasę, żeby sobie coś pozabijać
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Do tego powszechnie przyjęty obraz pijanego myśliwego nie wziął się z nikąd.


@gerbilos: Powszechny xD Chyba w twojej bańce. A wziął się ze starego powiedzenia pewnego guru od PR: "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. ".
Jak taki doświadczony znawca jesteś to podaj na ilu pijanych myśliwych służby wezwałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro to takie powszechne to musisz mieć już jakieś sukcesy poza szczekaniem ;)
O co chodzi z szerzącą się ostatnio nienawiścią do myśliwych?


@Zazeraxim: No pomyslmy
- (wzglednie) samowystarczalni. Wiekszosc plebsu, w tym ja, jak nie bedzie mieska na polce w sklepie to inaczej go nie zdobedzie.
- bron maja i potrafia z niej korzystac
- sa zorganizowani w lokalej spolecznosci

Najwieksze koszmary kazdej autorytarnej wladzy