Wpis z mikrobloga

Kupilem aby nie psioczyc bezpodstawnie na chinole. No i sie nie zawiodlem. Poki co brak dwoch klockow. Narzekam na naklejki lego a tu nie dosc ze stickerfest to w dodatku tak gownianej jakosci, zle podocinane to w dodatku klejone na kilka klockow na raz jak to bylo w lego 20 lat temu. Samo skladanie fajne ale pierwszy brak juz w pierwszych woreczkach. ##!$%@? #lego #cada
ixdude - Kupilem aby nie psioczyc bezpodstawnie na chinole. No i sie nie zawiodlem. P...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Qullion: Cada
@Dizel_AHTUNG: dramat, nawet nie wiem z ktorej strony patrzec aby to sie ulozylo w jeden napis.

Zmontowalem ten zestaw. Nie wyglada zle. Poza naklejkami ktore sa slabe jakosciowo, a dodatkowo jeszcze ta "pokrywa silnika". Kilka fajnych klockow. Imitacja silnika zakryta i nie da sie jej zobaczyc. Za to jest okienko na amortyzatory. WTF? Niektore naklejki za male a niektore wychodza poza klocki. No i naklejki robia
  • Odpowiedz
@ixdude: nie tak dawno pisali mi tu ludzie, że cada ma wyższą jakość niż lego i kosztuje mniej. Widać, że to jednak bzdury i cena była powodem tego pierdzielenia. Dzieciom do zabawy tego się nie da bo krawędzie ostre jak w przypadku innych chinoli i cobi.
Tego się ogólnie spodziewałem, ale tak się zachwycają cadą, że kij wie.
  • Odpowiedz
  • 0
Cada ma napewno lepsza jakosc niz Mould King, Lepin czy jakies inne bazarowe gowno. Ale brakujace elementy, slabe naklejki i ostre srednio trzymajace sie klocki psuja wrazenie. Nie mniej za ta cene mysle ze warto, ale na prezent komus bym nie kupil.
Na dniach jeszcze wciagne AMG od Cady bo poslali Racing Bricks i on nie psioczyl na ich zestaw.
  • Odpowiedz
  • 0
@ixdude Żenua. Rozumiem jakieś oryginalne zestawy, ale chwalenie się podyebką to jak wrzucanie zdjęć mikro kuśki. Nie ma czym się chwalić.
  • Odpowiedz