Wpis z mikrobloga

Chyba się wypaliłem zawodowo, bo nic mi się nie chce robić w pracy i ogólnie dostaję beznadziejnie taski którymi się nie interesuję.

Ogólnie moje stanowisko to przypadek, bo nie mogłem się nigdzie dostać więc poszedłem tam gdzie mnie chcieli.
Przez rok się przykładałem i byłem bardzo aktywny, ale teraz jest mi już wszystko jedno i mam dość.

Z drugiej strony mam dobrą pensję i w miarę luz i stabilność więc boję się zmiany.

#pracait #pracbaza
  • 9
@exori_vis: no niekoniecznie, jak dziadek znajomego pracował przy parowozie gdzie jeszcze szuflą czasem trzeba było zasuwać, a później dostał elektryka gdzie miał tylko nadzorować to nerwowo i psychicznie gorszej się czuł i nic mu się nie chciało. Uważał że ruch i zmęczenie dawało mi siły i spokój ¯\(ツ)/¯
@przegrywam_przez_miasto: zmiana pracy często pomaga. Albo jakby się udało zdobyć ciekawsze zadania w obecnej robocie. Jak nie, to po x miesiącach też powinno w końcu przejść, może z pomocą jakiegoś urlopu albo przynajmniej intensywnego odmóżdżania się po pracy
Chyba się wypaliłem zawodowo, bo nic mi się nie chce robić w pracy


@przegrywam_przez_miasto: a do szkoły to pewnie chciało ci się chodzić wynika z tego że całe życie człowiek jest "wypalony" - lenistwo, nic więcej. Cytując klasyka pracujesz na rzeczy których nie potrzebujesz