Wpis z mikrobloga

#sejm Nie popieram tego co zrobił Braun, ale trochę nie rozumiem nagonki na Bosaka i reszte konfy, m. innymi groźby że Bosak straci fotel. Bosak w tym czasie był marszałkiem i nie miał prawa wiedzieć co o-----ł Braun. Hołownia go zastąpił, wiedząc co się wydarzyło, i z tą wiedzą ukarał Brauna.
Rozumiem nagonkę i kary dla Brauna, ale wrzucać resztę Konfy z Bosakiem do jednego wora to dla mnie już trochę znęcanie się nad słabszym. Jakichkolwiek by oni poglądów nie mieli, żaden nie jest na tyle radykalny żeby robić takie cyrki.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rakietynabosnie: zalezy czy zdobedzie się na slowa krytyki w stosunku do swojego kolegi. Osoba zasiadająca w prezydium sejmu nie może faworyzować osób z ktorymi sympatyzuje i godność urzędu z tym nie licuje.

Mi się natomiast osobiście ten spektakl wspaniale oglada i licze ze braun nie będzie przebierać w słowach co zaowocuje rozpadem tej partii.
  • Odpowiedz
@rakietynabosnie: cóż, nagonka jest na to żeby konfederacja wyrzuciła Brauna za swoje zachowanie. Nagonka nie jest bezpodstawna ponieważ świece były zapalone w tamtym roku i jakoś ich nie gasił ale w tym roku najprawdopodobniej nie chodziło o samo zgaszenie świec a o przerwanie obrad sejmu o czym Bosak mógł wiedzieć.
  • Odpowiedz
@aarahon: I to jest nagonka na Brauna, z czym się zgadzam - tylko jeśli wyleci, żeby nie okazało się że brakuje im posłow, bo wtedy konfa jest między młotem a kowadłem bez drogi ucieczki... Bardziej chodzi mi o groźby w stronę Bosaka, bądź też szantaż, jakkolwiek można by to nazwać.
  • Odpowiedz
@rakietynabosnie: Cóż, JKM i Braun to dla niektórych był główny powód niechęci do Konfederacji. Dla innych był to powód do oddania na nich głosu. Według mnie pozbycie się balastu złej sławy Brauna i stonowanie, jasne ustawienie do pionu JKM było by lepszym wyborem ale to tylko moja opinia, duet Bosak&Mentzen zdecydował się skorzystać z ich popularności w tegorocznej kampanii więc teraz muszą uczciwie ponieść tego konsekwencje. Tym bardziej jeśli Bosak
  • Odpowiedz
@aarahon: Odpowiedzialność zbiorowa powinna w takim samym kontekscie odnosić się do innych partii. Ile razy ktoś z PiS czy PO o-----ł durnotę i nikomu się nie oberwało, a przynajmniej nie partii. W prawdzie nie jestem wstanie teraz sobie przypomnieć sytuacji podobnej do tej, gdzie był 'atak' gaśnicą i możliwość spowodowania uszczerbku na zdrowiu, ale jestem pewien że podobne przypadki były - choćby pijani politycy za kierownicą.

Nie rozumiem też trochę
  • Odpowiedz
Nie rozumiem też trochę skąd Bosak mógłby wiedzieć że Braun złapie za gaśnicę i wleci w menorę, tym bardziej nie rozumiem połączenia z PiSem


@rakietynabosnie: pis podnosił dzięki temu szczucie na Hołownię i próbował przełożyć głosowanie na następny dzień, dopiero gdy nie udało się przełożyć posiedzenia pis uderzył również... w Bosaka.
  • Odpowiedz
@aarahon: Ale to właśnie wtedy Hołownia wleciał jak na białym koniu, przejął obrady i od razu ukarał Brauna. Jeśli faktycznie mieli taki plan to im nie wypalił, bo z decyzją Hołowni raczej każdy w tym przypadku się zgodził i sympatyzował. Poza tym przedłużać mogli i im się udało, zadając miliard pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z tego co widziałem to do Bosaka uderza głównie Lewica,
  • Odpowiedz
A z tego co widziałem to do Bosaka uderza głównie Lewica, ale nie śledzę wszystkich klubów na tyle żeby mieć pewność


@rakietynabosnie: tu się nie dziwię, obie partie są siebie warte.
  • Odpowiedz