Wpis z mikrobloga

Ludzie są bardzo przywiązani do słów i wystarczy podmienić ich znaczenie by robili to czego się od nich oczekuje.

Poniżej kopia strony WHO na której widnieje definicja pandemii z dnia 1 maja 2009 r. (Google cache pdf).

„Pandemia grypy
Do pandemii grypy dochodzi, gdy pojawia się nowy wirus grypy, na który ludzkość nie jest odporna, co skutkuje epidemiami na całym świecie z ogromną liczbą zgonów i zachorowań. Wraz ze wzrostem globalnego transportu, a także urbanizacją i przeludnieniem, epidemie związane z nowym wirusem grypy prawdopodobnie szybko opanują cały świat. Ogniska grypy u zwierząt, zwłaszcza występujące jednocześnie z corocznymi ogniskami grypy sezonowej u ludzi, zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia pandemii poprzez połączenie wirusów grypy zwierzęcej i ludzkiej. W ciągu ostatnich kilku lat świat stanął w obliczu kilku zagrożeń o potencjale pandemicznym, przez co pojawienie się kolejnej pandemii jest kwestią czasu.” – Pandemic preparedness, Epidemic and Pandemic Alert and Response (EPR)

Poniżej kopia strony WHO na której widnieje definicja pandemii z dnia 2 września 2009 r. (Plik PDF z pamięci podręcznej Google).

„Co to jest pandemia grypy?

Epidemia choroby występuje, gdy występuje więcej przypadków tej choroby niż normalnie. Pandemia to ogólnoświatowa epidemia choroby. Pandemia grypy może wystąpić, gdy pojawi się nowy wirus grypy, na który populacja ludzka nie jest odporna. Wraz ze wzrostem globalnego transportu, a także urbanizacją i przeludnieniem na niektórych obszarach, epidemie wywołane przez nowego wirusa grypy prawdopodobnie opanują świat i szybciej staną się pandemią. WHO określiła fazy pandemii, aby zapewnić globalne ramy pomocy krajom w przygotowaniu się na pandemię i planowaniu reagowania. Pandemie mogą mieć łagodny lub ciężki przebieg w odniesieniu zarówno choroby jak i śmierci, a stopień ciężkości pandemii może się zmieniać w czasie trwania pandemii.” – Pandemic preparedness, Global Alert and Response (GAR)

Tak więc pytanie, które należy zadać, brzmi:

Jeśli WHO kłamie w tej kwestii, zmieniając treść definicji terminu „pandemia”, aby móc zwiększać strach, tak by Wielka Farmacja mogła zbierać jeszcze większe zyski, a przy okazji również samo WHO, to odnośnie czego jeszcze kłamią?

źródło: [pubmed.info: Kiedy WHO zmieniła definicję pandemii? Zmiana treści definicji terminu Pandemia. [czerwiec 2009]](https://pubmedinfo.org/2020/10/21/kiedy-who-zmienila-definicje-pandemii/)

#koronawirus #pandemia #who
  • 1
  • Odpowiedz
Czy to wszystko jest przypadkową koincydencją zdarzeń losowych? Taki kartel partnerstwa publiczno-prywatnego.

https://docs.house.gov/Committee/Calendar/ByEvent.aspx?EventID=116615
https://www.congress.gov/118/meeting/house/116615/documents/HHRG-118-FD00-20231130-SD001.pdf

CTIL współpracowała z innymi postaciami i grupami w kompleksie przemysłowym cenzury. Notatki ze spotkań wskazują, że zespół Graphika rozważał przyjęcie AMITT, a CTIL chciał skonsultować się z DiRestą w sprawie szybszego usuwania treści z platform.
awres - Czy to wszystko jest przypadkową koincydencją zdarzeń losowych? Taki kartel p...
  • Odpowiedz