Wpis z mikrobloga

#allegro #januszebiznesu #jdg Gość kupił rzecz x (używana elektronika)16.11 , 01.12 zgłosił chęć zwrotu jako powód podając „nie pasuje mi”. I nie ma żadnej nadanej paczki aż do teraz. Mam wrażenie, że wyśle mi to w okolicy 14.12. Na dodatek brał na fakturę ( ale z tego co widzę to w przypadku jdg też obowiązuje zwrot, tego przed chwilą nie byłem pewien). Generalnie to order cebuli dla pana - poużywać sobie prawie miesiąc i zwrócić. A wszystko to za ok. 150 zł
  • 6
@Honorowy_dawca_mysli Z zamykanego biura pozyskałem wiele ciekawych rzeczy na fvat i dotąd sprzedaż w takiej formie była bardzo wygodna zwłaszcza że wszystko uczciwie rozliczam. No i to i tak jest mniejszość a mi biznes się kończy.
@Rasteris: Ja się tak nie bawię, ogółem nie lubię zwracać towaru. Teraz na przykład kupiłem na firmę telefon Realme C51 i cholera okazało się że nie spełnia bardzo szczegółowego wymagania. I nie za bardzo mam go jak oddać, a nie przyda mi się.
@kepak:
Jak brał na firmę, to ma ograniczone prawo do zwrotu. Zakup nie może mieć związku z prowadzoną przez kupującego działalnością.