Wpis z mikrobloga

@shemmy: Bez żadnego expa to trochę dziwnie,a studiujesz chociaż finanse? Reszka jest znany, ma (lub miał 5 lat temu) najlepsze materiały do nauki na doradcę inwestycyjnego, ale weź pod uwagę że jest to najtrudniejszy egzamin w całych finansach, znacznie przekraczający trudnością studia z finansów i rachunkowości, trudny, z nieprzejrzystymi wymaganiami. Łatwo się zdemotywować, ale jednocześnie cieszący się dużym prestiżem. Jak ktoś zrobił DI to wiesz że jest kumaty, chyba że dostał
  • Odpowiedz
@shemmy: Tak czy siak nie zaczynałbym od DI tylko zaczął studia w temacie, i po jakimś czasie jeśli akurat to cię kręci, uderzał w DI. To naprawdę nie jest prosty egzamin.
  • Odpowiedz
@shemmy: DI sie juz nie opyla, lepiej atakowac CFA. Na poczatek zrob sobie Maklera papierow inwestycyjnych, to jeden egzamin po ktorym od razu dostajesz tytul i jakkolwiek wieksza responsywnosc na wyslane CV nawet jako swiezak.
  • Odpowiedz
  • 0
@koronahehe: Heja dzieki Mirku. Czytam właśnie o tym i oglądam sobie materiały na YT. Czytałem o jakichś wtopach w ZMIDzie, że publikowali jakieś analizy które były sponsorowane, ale wydaje mi się, że z nimi robienie tego ma największy sens jeśli oni pośredniczą w rekrutacjach i kontaktują się z ich absolwentami i członkami.
  • Odpowiedz