Wpis z mikrobloga

@Husi: Miałem kiedyś podobny problem podczas instalacji opensuse - z jakiegoś powodu nie chciało się na jednym z desktopów zbootować z CD (plyte sprawdzałem na innych i działało no problem).

Spróbuj zabootować z pena.
@Luks_x @hashtag @Midozaur : tras nowy błąd,instalowałem juz z tej płyty na tym PC,wczoraj mialem problem,bez powodu wiatrak przestał działać,rozkrecilem,złożyłem bo nic go nie zablokowalo i działa,ale widows nie działa juz.Instalacja też.
@Lipathor: czy to nie jest dziwne ze teraz rzadnej płyty juz mi nie czyta?Może to wina laptopa.Byly problemy z dyskiem,wczoraj przestał kręcić się wiatrak,ale po rozkreceniu,wyczyszceniu działa od nowa,tylko Windows padl
@Midozaur: właśnie nie mam.Dzieki za pomoc.Czy jest możliwość ze to sprzęt zawiódł?Dysk się spalił,jakiś mostek,kontroler?Przecież 3 nie działające opcje i stalacji i zero efektów to trochę nie halo
No pewnie twoj cd zle czyta plyty i tyle.. Ewentualnie sprawdz jeszcze czy nie masz jakichs bzdur poustawianych w biosie - np przywroc ustawienia domyslne.