Wpis z mikrobloga

Widz, że niektórzy tutaj lamentują, że łaska wykopu na pstrym koniu jeździ i że prędzej czy później Natan wpadnie w cykl mikrobloggera. Jednocześnie przytaczają argument, że wykop stworzył Magicala i pozniej zaczął go #!$%@?ć. Trzeba pamiętać, że Obłudnik sam sobie na to zasłużył swoim zachowaniem. Póki Natan będzie trzymał rigcz to dlaczego miałoby go to spotkać? Zresztą on nie jest głupi i wie jak grać w grę, zresztą sami widzimy. Natan, trzymaj się! Elyta jest za Tobą i oby Ci psycha nie siadła #famemma
  • 10
  • 0
@Duszqable: chodzi o to, że wie po co tam jest i wyjaśnia Polaka, co jest piękne. Jeżeli ten film nie wyjdzie to faktycznie Natan spadnie z rowerka (oby nie) i w sumie niestety słusznie, bo narobił bardzo dużo szumu wokół tego wszystkiego. I to też będzie na własne życzenie, tak jak Magical.
@zebacz: jak wyjaśniał Polaka?
Też nie lubię Polaka ale jak można się jarać Natanem, który rzuca słowa bez poparcia i jedyne co potrafił to obrażać mu matkę, bo się naczytal wykopu xD
  • 0
@Duszqable: dla mnie wywiązał się z zadania i mimo wielu kłód rzucanych pod nogę ze strony federacji, która potężnie faworyzuje Polaka i nie tylko. Już pomijając fakt, że na konfach i na gali był niemiłosiernie #!$%@? przez "publiczność"
@zebacz: przecież szmatan był juz tu jeb*ny zanim został "stworzony"....... xd jak miał tam 30 tys i był opluwany przez wszystkich jak teraz oprócz wykopków XD niewiele sie zmienilo, był opluwany tu i wszedzie indziej a teraz tylko chwilowo nie jest opluwany tu bo wypoki mają pieska swojego( ͡° ͜ʖ ͡°)