Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pragnę obalić bzdury na temat portali randkowych, które bardzo często błędnie są powielane.

1. Musisz nieć ciekawy opis, bo inaczej nikt ciebie nie wybierze.

Są to oczywiste bzdury. Nawet nie musisz mieć opisu. Ponad 90% kobiet na portalach randkowych nie ma opisu, a niektóre nawet niczego nie mają zaznaczone w profilu. Nie ma nic bardziej żenującego niż jakieś wypociny cringowe sflustrowanych facetów w opisie na x zdań.

2. Musisz się starać i wymyślać ciekawe rozpoczęcia rozmowy, bo inaczej kobieta ciebie zignoruje.

To kolejne bzdury. Jeżeli kobieta dała ci pierwsza lajka czy odpowiedziała na twojego lajka, to już oznacza, że jej się PODOBASZ, koniec tematu. Większość dziewczyn odpisze ci bez problemu na glupie  "hej". Z wlasnego doświadczenia, wiecie jak wygladają pierwsze wiadomości od kobiet, które dostałem na tych portalach? ,,hej" xDDD albo emotikonka witania się. Już pomijam, że u niektórych osób nie da sie do niczego odnieść ze zdjęc, to jak wy chcecie do nich pisać?

3. Musisz od razu zapraszać dziewczynę na spotkanie, bo w twoje miejsce ma 12464842 innych facetów.

To jest największą bzdura powielana w temacie randkowania online na jaką się napotkałem xDDDDD
Większość dziewczyn z którymi rozmawiałem i miała zaznaczone, że szukają stalego partnera, nie chciała spotkać się szybko, szczególnie po zamienieniu zaledwie 1-3 zdań, bo po prostu siebie nie znamy. Wprost mi o tym pisały dziewczyny. Wcześniej wierzyłem w te brednie, ale jak zwykle okazało się to kłamstwem. Dopiero po kilku dniach przechodzilo sie na inny komunikator i dopiero wtedy po jakimś czasie regularnego pisania, umawiało się na spotkanie. Zresztą zapytajcie swojej siostry/koleżanki, która są w zwiazku czy najpierw nie pisały jakiś czas, zanim się spotkały z kimś. Jak wy wyobrażacie rozmawiać z kimś, kogo nie znacie?

Także widzicie, że te brednie postowane przez niektóre osoby, to zwykłe farmazony trolli i baiciarzy. Wystarczy tylko założyć takiego tindera i jak balon pękają te ichbwysrywy.

#tinder #bekazpodludzi #przegryw #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @sursum_l_corda: rozmawiamy o portalach randkowych. Większość dziewczyn z opcją ,,szukam stałego związku" nie chcę się spotykać od razu. Osoby, które zgadzają się na takie spotkania od razu:
1. Nie szukają kogoś na stałe
2. Ghostują ciebie po zgodzeniu się na spotkanir
3. Piszą, ze jednak się nie mogą spotkać, następnie ghostują.

Więc jaki z tego wniosek. Jeżeli ktoś chxe ciebie lepiej poznać, to już ma na starcie plusa, bo wiesz, że taka
  • Odpowiedz
Większość dziewczyn odpisze ci bez problemu na glupie  "hej


@mirko_anonim: tylko jeśli jesteś 7/10+, inaczej służysz jako podbijacz atencji i nie ma nawet chęci poznania ciebie, po prostu zbiera facetów jak pokemony.

Więc to są wysrywy oskarka. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Musisz nieć ciekawy opis


@mirko_anonim: mi dużo użytkowniczek pisało że ze względu na opis przesunęło mnie w prawo. zdjęcia miałem przeciętne, dosyć naturalne i bez pozy. wiadomo, że chadom łatwiej
  • Odpowiedz
@rakastankielia Opis to dodatek do zdjęć, jak słabo wyglądasz to nic Ci on nie pomoże, a jak jesteś, powiedzmy od 7/10 w górę to może zrobić różnicę (tj. Dosyć zwięzły i zabawny, z czymś do czego można się odnieść w rozmowie a nie cala rozprawka).
A jeśli chodzi o te punkty OPa to tylko z 3 się zgadzam, 1. I 2. zupełnie bezsensownie porównuje sytuacje facetów i kobiet jakby były równoważne,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie wiem jak większość dziewczyn ale ja się nie zgodzę (rożowa lvl 26):
1. Wszystkich bez opisu od razu swipuję w lewo, jeśli kogoś przerasta krótko i zwięźle opisać w kilku zdaniach kim jest i czego szuka, to albo niedorajda i nie potrafi, albo nudziarz i nie ma co napisać, albo leń nieogar nie chce mu się i nie wie czego chce i wtedy szkoda mi czasu na takiego. Prędzej zalajkuję profil bez zdjęcia ze zgrabnym opisem niż ładną twarz bez tekstu. Kto co lubi, albo szukasz kogoś kto Cię doceni za osobowość albo kogoś kto Cię zalajkuje za wygląd. Nie oceniam, każdy wybiera sam co woli.
2. Zwykłe "hej" niby wystarczy, ale kiedy jako dziewczyna dostajesz to samo kilkanaście razy dziennie, to każdy chłop co potrafi jakoś fajnie nawiązać do mojego profilu itp od razu się wybija.
3. Kwestia gustu, ale ja to odbieram tak, że jeśli facet woli wypisywać mi litanie na fb zamiast się szybko spotkać na żywo, zobaczyć jaki flow to czerwona flaga i szybko tracę zainteresowanie. Nie lubię pisać wolę na żywo, a jak facet nie ma odwagi żeby po kilku dniach pisania wyjść z taką inicjatywą to nie jest w moim typie.
  • Odpowiedz