Wpis z mikrobloga

@Lardor: mam zrezygnować z aktywności na zewnątrz. OK, to nie idę na przystanek by dodatkowo stać tam kilkanaście minut, tylko wsiądę do auta z dobrej klasy filtrem kabinowym.
Śmieszne jest to, że często w takie dni miasto zachęca do ludzi do korzystania z komunikacji miejskiej. Po to, aby wdychali więcej syfu z powietrza.
@goferek: cóż lewackie myślenie i hipokryzja, mówią, że chcą dla nas dobrze a chcą nas tylko szybciej do grobu wprowadzić. Władze zawsze w tym kraju miały nas za nic i dalej mają. A zachęty są tylko po to by zikit sobie kasy zarobił z biletów w Końcu Majchrowski stwierdził, że MPK kradnie i wymyślił ZIKIT by kraść.
@Lardor: ja od 2019 roku nie mogę się doprosić o możliwość wymiany biletów, które kupiłem w automacie na osiedlu i "straciły ważność" po zmianie taryfy biletowej. ZTP domagał się, żebym... jechał do nich je wymienić. A powinienem przecież mieć taką możliwość w tym samym miejscu, w którym dokonałem zakupu. Wniosek prosty, ktoś sobie przywłaszczył moją kasę, bo bilety kupione, przejazd niezrealizowany, a wymienić ich nie chcą. Mimo, że zgłosiłem się do