Wpis z mikrobloga

Niby mowi sie ze jak ktos w rodzinie jest łysy, a szczegolnie ojciec, to ty tez bedziesz łysy, ale mam dwóch znajomych (braci), ktorych ojciec to totalna łysa pała, a mimo to obydwaj nie mają zadnych objawów łysienia. Na dodatek jeden jest blondynem a drugi brunetem, wiec obydwaj nie mogli wdac sie w matke

U mnie ojciec nie miał problemow z lysieniem (tzn. gdzies tak po 55 roku zycia zaczely mu sie robic jakeis zauważalne przerzedzenia), a mimo ja mam problemy z wypadaniem.
Dwie dermatolożki zaleciły mi sam minoxidil (bez finasterydu), ale poki co sie tego nie podjąłem, bo obawiam sie skutkow ubocznych, a na wypoku czesto czytalem ze nie ma sensu tego brac bez fina, wiec jesli nie ma sensu, to po co sie narażać.

Dzisiaj kupilem taką wcierke. Mam nadzieje ze cos pomoze

#lysienie #zakola #minoxidil #finasteryd #wlosy
  • 22
@essos na reddicie na r/tressless piszą też ludzie, którzy nie używają finasterydu i mają niezłe wyniki. Niemniej cechą wspólną wszystkich dobrych wyników wydaje się być derma roller, więc może warto spróbować. Ja zaczynam od stycznia :)
a jak tam twój dziadek od strony mamy? słyszałem że na niego najlepiej patrzeć

@marcinlewy: Mialem 6 lat jak umarl, ale zapamietalem ze miał spore gniazdo

dodam też, że ludzie różnie reagują, może tobie akurat pomoże. Jak nieszkodliwe i frytka się nie robi miękka to warto próbować.

Odpowiedz

@MirekStarowykopowy: No wlasnie ze tez jest szkodliwy, tylko mniej, wiec moglbym zaryzykowac ale musialbym wiedziec ze jest sens bez finasterydu