Wpis z mikrobloga

@MrXavery: no bo to schemat jest aby rytm trzymać a nie że jakaś partia perkusyjna, to bym nad samą partią perkusji musiał siedzieć i wymyślać przejścia, a to nie na moją mentalną głowę, ja to traktuje jako szybkie szkice, nie chce siedzieć nad tym dniami tylko raczej przysiąść na godzinke i jak mnie wciągnie to 2 kolejne do dopieszczanie i to maks, na więcej po prostu nie mam czasu ani moj
@Theo_Y no to źle. Najlepiej jest układać pierwsze co ci się nasunie bo to wychodzi naturalnie i bez kombinacji. Z resztą lepiej jest kończyć cokolwiek niż porzucać a jak wiadomo rzadko się wraca do projektów.
@MrXavery: to wtedy wszystko będzie takie samo, coś za coś, jak nie rusze się źle jak przebiegne kółko o 360 stopni też źle a dodatkowo się zmęcze, może i masz racje, w takim uproszczeniu ma to sens
@Theo_Y szczerze to strasznie wymyślasz XD rób po prostu muzę i tyle. Jak mi siedzi jakiś pattern czy dźwięk to używam po #!$%@? wie ile razy w produkcjach. I tak nikt nie zauważy to raz a dwa że i tak światło dzienne ujrzy promil tego co robię