Wpis z mikrobloga

Wąska ławka i brak sensownych rotacji (nie w 89 minucie, się nie liczy) oczywiście nie mają NIC wspólnego z kontuzjami Modrica, Carvy, Viniego i Tchouameniego. Hurrrr durrrr, jak śmiesz krytykować zarząd za brak sensownych zmienników i trenera za betonowanie, nie znasz się1111

Ancelotti byłby naprawdę IDEALNYM trenerem gdyby tylko nauczył się, że granie cały czas tymi samymi ludźmi to nie jest dobry pomysł, bo:
1. łatwiej o kontuzję
2. jak już będzie kontuzja to ewentualny zmiennik, który w 12 meczach zaliczył łącznie 45 minut, będzie potrzebował czasu na złapanie rytmu.

ja obstawiam, że następni w kolejce do połamania się są Rudi i Fede (najwięcej minut a nadal walą po ~90 min na mecz) oraz Mendy (bo już dawno nie był połamany).

Jak to jest możliwe, że Ancelotti, absolutne top10 trenerów w historii piłki nożnej, nie widzi związku między obciążeniem a kontuzją to ja nie wiem. Chyba, że to krycie tyłka - no, kim ja miałem grać jak wszyscy połamani?

#realmadryt
  • 4
@tomaszk158: ale na błędach można się nauczyć, naprawdę. Zresztą on nie jest jedynym winnym, bo zarząd mu też nie chce sprowadzić choćby trochę sensownych zmienników. Jak na PO masz albo Carve albo Lucasa, to ja się trochę nie dziwię, że od deski do deski gra Carva. Naprawdę nie można było zakontraktować prawego obrońcy? Ja nie mówię o Frimpongu, Jamesie czy innym Hakimim. Do wzięcia, za darmo, był César Azpilicueta. Co szkodziło
@niedoszly_andrzej: tak, rotacja miała wpływ na to, że:
Tchouameni doznał kontuzje przez to, że grał w damskich butach.
Camavinga przez to, że Dembele #!$%@? mu się w kolano.
Militao i Courtois zerwali więzadła na start sezonu.
Guler który z kontuzją już przyleciał z Turcją i nie zagrał żadnej gry.
Modric który rozegrał 700 minut w tym sezonie.
Vinicius który rozwalił się na kadrze.
Faktycznie, same kontuzje wynikające z nadmiaru minut. Dziwne