Wpis z mikrobloga

@ZjemCiBuraki pewnie masz racje. Ale czasem mi się odechciewa kiedy robię martwy i dosłownie przed moja twarza ktoś się wypina z tak opieta dupą że widzę anatomie anusa. Każdy ma inną wrażliwość, ale dla mnie to nie apetyczne, szczególnie kiedy się skupiam na własnych ćwiczeniach. może to tylko ja tak mam, więc śmiało możesz zignorować moja opinie.
  • Odpowiedz
@WhiskyRomeo: Absolutnie nie usprawiedliwiam dziewczyn, które chodzą na siłownię prawie nagie i świadomie przyjmują ostentacyjne pozy podczas ćwiczeń ;) Wiem, że jest to problem bo mnie te laski też czasem krępują.
Natomiast nie wrzucajmy wszystkich dziewczyn w legginsach w kategorię "zakompleksionych atencjuszek" bo osobiście nie wyobrażam siebie ćwiczyć w czymś innym a myślę, że na siłowni zachowuję się normalnie :D
  • Odpowiedz
Natomiast nie wrzucajmy wszystkich dziewczyn w legginsach w kategorię "zakompleksionych atencjuszek" bo osobiście nie wyobrażam siebie ćwiczyć w czymś innym a myślę, że na siłowni zachowuję się normalnie :D


@ZjemCiBuraki: No, ale wiesz. Doszliśmy do takiego momentu, że laski ogólnie noszą legginsy push-up, staniki push-up, chodzą pół nagie właściwie a na końcu jeszcze twierdzą, że to nie jest wyzywające.
  • Odpowiedz