Wpis z mikrobloga

Mam dość, przedobrzyli.

Zrobiłem sobie rok przerwy po dość udanej 22 i liczyłem, że przy zmianie brandu się trochę postarają. I się przeliczyłem.
Ta gra to abominacja i skok na kasę.
Zaczynając od podstaw. Gra od jednego z największych wydawców gier ma dalej tyle bugów i dziwnych niedociągnięć. Zabugowany interfejs, źle renderujące się karty, jakieś okienka z tyłka. Wydajność też na poziomie dna. Mam Battlefielda na ultra i zero problemów, a ten syf nie potrafi normalnie działać. Słaba płynność, spadki FPS, reagowanie na input w odpowiednim czasie na pozomie dna, zawodnicy zazwyczaj ruszają się jakby mieli zaawansowaną nadwagę.
W Rivals nie da się grać, bo chyba już większość casuali sobie odpuściła i zostali sami spoceńcy, którzy smerfują w niższych ligach, bo i tak głównie chcą nabić punkty dla Champions i tyle, przez co noobki jak ja nie mają co szukać wyrównanej rywalizacji. Champions to już w ogóle tragedia i casual jak ja nie ma czego tam szukać za bardzo.
Sam mecz to też tragedia, nie da się przebić przez środek pola, bo wszyscy gracze na raz biegną do piłki i podanie na dwa metry graniczy z cudem, albo nie trafisz albo przejmą. Trzeba cisnąć bokiem boiska, potem najlepiej podać na Griezmanna i strzelić finezyjnego. Jak jesteś pros to przedrybluj, piłki ci nie zabiorą, bo się nie da przy tych lagach.
W sumie popsuty gameplay gdzie ciężko o wyrównaną rywalizację i nienadużywanie mechanik to coś nie opłaca im się za bardzo naprawiać, bo jak się ciężko się gra to przydają się lepsi zawodnicy, a tych znajdziesz oczywiście w paczuszkach w sklepie.
Jedyne co robią, zamiast naprawiać grę albo dodawać sensowny content, to właśnie spamują kolejnymi eventami i paczkami za jakieś szalone kwoty przez co ktoś kto kupuje pointsy albo się poci przy handlu może już sobie pozwolić na jakieś meta składy z 10 ikonami 3 tygodnie po premierze.

Przecież to się powinno zgłosić do jakiegoś rzecznika ochrony praw konsumenta, wydajesz ponad 200 PLN i dostajesz niedokończony syf, który głównie opiera się na wyciąganiu z Ciebie kolejnej gotówki.

#fut #easportsfc24
  • 4
@Robirt: tak jest przyjacielu, można by dodać wiele do tego posta, ale nic to nie zmieni, a gówno zostanie gównem. Też się zawiodłem, cieszę się tylko, że zapłaciłem 120 PLN, nie 300 jak niektórzy. Jedynie utrzymuje mnie w grze to, że trafiłem w 3 tygodnie skład, którego niektórzy nie uzbierają grając do lipca.
3/4 ludzi gra w ten sam sposób, zepsuli grę niesamowicie, niestety nie ma konkurencji.
Nie chce mi się