Wpis z mikrobloga

@TooFast: przecież to jest stały punkt programu tych melepet. Jakiś facet gdzieś kiedyś zrobił x, ja też jestem facetem, ergo ja też potrafię x xD A jak się przyjrzeć badaniom, to przeciętna kobieta jest w kwestiach intelektualnych lepsza we wszystkim od przeciętnego mężczyzny, po prostu są bardziej spłaszczone, a u mężczyzn takich przegrywów w statsach ciągną za uszy wybitne jednostki.
  • Odpowiedz
@deiceberg: Właśnie, to jest dobry temat w sumie. Ciekawe czy żeńska postać w gta nowym będzie miała na przykład gorsze te atrybuty fizyczności (nie wiem jak to inaczej nazwać) co w gta pobiegasz trochę postacią i masz + ileś tam do kondycji. Bo kobieta na online ma takie same właściwości fizyczne tak samo się męczy, tyle samo może biegać, tak samo mocno bije.
  • Odpowiedz
Mam nadzeje, ze bedzie troche realizmu w tej GTA 6


@deiceberg: tez mam taka nadzieje i misje przygotowane dla gigachadow beda mogli przechodzic tylko prawdziwi mezczyzni po uprzdniej weryfikacji.
a dla przwegrywów beda przygotowane specjalne misje gdzie trzeba bedzie zostac gnebionym przez NCP albo zebrac w------l na dyskotece po uprzednim poproszeniu dziwki do tanca! albo dziesieciogodzinna podroz pociagiem przez pol planszy zeby zostac wystawionym przez komputer xD

taki realizm bylby
  • Odpowiedz