Wpis z mikrobloga

Wczoraj mieliśmy z kumplem wydarzenie na drodze, które sprowadziło na mnie pewną refleksję na temat kobiecego solipsyzmu i doznałem olśnienia.

Jechaliśmy, drogi odśnieżone i sypane na odwal, lód jak skoorwysyn i nagle laska wyszła na przejście prosto pod maskę, nawet nie spojrzała, kumpel po hamulcach, ABS oczywiście jazgot, a laska z podniesioną głową szła i miała gdzieś. Kumpel bluzgi zaczął, rzucać k i ch, a ja doznałem olśnienia.

Mignęły mi w głowie różne sytuacje, które ostatnio widziałem. Widziałem filmik na necie jak pijana laska okładała kolesia po twarzy rękoma, aż ten się wściekł i wyjepał jej gonga aż odleciała, widziałem filmik jak byk gonił ludzi na ulicy, wszyscy uciekali a laska stała i gapiła się w telefon i ją poturbował. Kiedyś sam miałem sytuację, że pijana w sztok laska się na mnie rzuciła i zaczęła okładać to w końcu nie wyrobilem jej wypłaciłem kopa. Kiedyś była też sytuacja, że jedna znajoma dziewczyna ciągle do mnie wypisywała wiadomości gdzie mnie wyzywała, poniżała i wyśmiewała aż w końcu ja to zrobiłem i jej pojechałem po całości.

Wiecie co łączyło te sytuacje? W każdym przypadku reakcja laski to kompletny szok i niedowierzanie. Nie chce mi się szukać tych linków, ale te wszystkie laski miały zaraz po tym jak zostały poturbowane wymalowana reakcje totalnego niedowierzania i oburzenia.

I w tym momencie w tym aucie zrozumiałem solipsyzm kobiet lepiej niż wytłumaczyłby to jakąkolwiek definicja. Statystyczne laski są totalnie oderwane i zapatrzone w siebie. Myślą, że cały świat, ludzie, otoczenie, prawa fizyki, logiki, matematyki muszą naginać się pod nie. Większość kobiet automatycznie, bezrefleksyjnie tak się czuje. Dlatego kobiety są takie bezlitosne i potrafią bez cienia wyrzutów sumienia ograbić faceta z majątku, środków i walić go po rogach z jakimś bad boyem. Dlatego kobiety tak bezlitośnie gnoją, poniżają i shamingują facetów, którzy nie mają jakichś atrybutów męskości. Dlatego, że kobiety kompletnie nie widzą świata dalej niż własny nos. Dla nich jest to tak naturalne jak oddychanie. Większość z nich nigdy nie doświadczyła żadnych poważnych problemów, wynikających ze swoich ciulowych zachowań.

#drogi #kierowcy #samochody #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #zwiazki #tinder
  • 15
@JoeGlodomor: Bo przejście było w takim miejscu, że były drzewa było ciemno i dosłownie laska wyszła z czarnej D..., nie byłeś tam. Wcale się nie dziwię. Można sobie stworzyć dowolny przepis, ale jeśli ktoś tak bezceremonialnie robi, nawet się nie rozejrzyj to jest debilem i tyle.

Mogła być na wózku, albo zginąć, ale ważne, że w prawie, a że prawo stworzyli debile to już inna kwestia.
@Ynfluencer: laska jest debilem, ale jak są drzewa, jest ciemno, słabe warunki na drodze i dojeżdża się do przejścia, to trzeba zwolnić na tyle, że jak ktoś taki się pojawi, to żeby móc się zatrzymać bez problemu. Trafiła się laska, która była debilem, ale mógł być też ktoś niedowidzący, dziecko. Szkoda, że nie ogarniacie z kumplem.