Wpis z mikrobloga

#polityka #konfederacja #korwin #neuropa #wybory #sejm

Spośród 12 głosowań (8 wczoraj, 4 dzisiaj) konfederacja głosowała razem z PIS w 7/12 przypadkach co daje zgodność 58%. Na szczęście nie dałem się nabrać na wczorajsze wystąpienie Mentzena.

Bez Korwina jako Króla tej partii konfederacja nie ma sensu. Liczby nie kłamią. Trzeba czekać na nową partie króla, mam nadzieje że narodowcy zostaną sobie w konfie, a wolnościowcy dołączą do króla
Pobierz nad__czlowiek - #polityka #konfederacja #korwin #neuropa #wybory #sejm

Spośród 12 gł...
źródło: Glosowania
  • 12
jeśli Memcen i reszta partii Nadzieja by odpuściła z katotalibanem ( ͡° ͜ʖ ͡°))

@twoj_starrry: Tylko to się nie wydarzy, bo Mentzen ma w tych kwestiach poglądy jeszcze bardziej betonowe, od narodowców. Ot po prostu potrafi mówić też o czymś innym, ale nie zapominajmy, że jego nazwisko jednak widnieje pod deklaracją Giertzwałdzką.
co jest zlego w tej deklaracji?

@Programista500plus: Jest antypolska, zacznijmy od tego. No może jest ok, jak jesteś religijnym fanatykiem i nie rozumiesz konceptu świeckiego, obywatelskiego państwa, ale nie dla mnie. Generalnie brzmi jak kopia tego, co mówiła targowica.
@Programista500plus: Raczej wiadomo, że historii nie znasz i łapiesz się na orzełka w klapie, nie dostrzegając treści. Jak świat światem - prawica zawsze z caratem.

Poważnie, nudne się już to robi, że każdy konfiarz myśli, że inni tylko nie znają jego propagandy i dlatego nie przyznają mu racji, a jak podrążysz, to wychodzi, że sam nigdy po prostu nie zapoznał się z argumentami drugiej strony i dlatego tkwi w bagnie xd