Wpis z mikrobloga

Religia też bardzo często nie zawiera w sobie żadnej treści


@NonOmnisMoriar: o, zgadzamy sie, ze też nie zawiera tresci

Prawie każda religia zaczyna się i kończy od modlitwy, a na wielu religiach trzeba się uczyć modlitw i je wykonywać. A potem są rozważania na temat przekonań danej religii w temacie. Jest jakiś element edukacyjny, ale i tak wszystko jest skrajnie na rzecz katolicyzmu i z bezpośrednią edukacją ma to mało wspólnego.
ja wiem co sie dzieje na teczowych piatkach, a ty nie - i z tego powodu nie jestes w stanie zrozumiec, jaka jest roznica.


@yhbgrobdoivbvwamsv: Nie, nie wiesz, bo porównujesz to do rytuałów, szamanów czy religii. Mógłbyś np. wpisać w google tęczowe piątki, wejść na dowolną pierwszą stronę i sprawdzić jakiekolwiek informacje w tym temacie, ale uznałeś, że wykop.pl jest najlepszym źródłem informacji.
To dosłownie akcja edukacyjna kierowana do młodzieży o tym, że LGBT nie jest zboczeniem xd i na temat zdrowia psychicznego/akceptacji.


No i tutaj już pojawia się problem bo LGBT to zboczenie i nikt normalny nie chce promowania tych zboczeń
Nie, nie wiesz, bo porównujesz to do rytuałów, szamanów czy religii.


@NonOmnisMoriar: na podstawie tego co napisales o teczowych piatkach.
Dalej nie wiesz co sie dzieje na religii bo pisalem ci, ze to nauka o tym, ze katolicy tez maja prawo do zycia, ale widze, ze wolisz uprawiac mowe nienawisci
na podstawie tego co napisales o teczowych piatkach.

Dalej nie wiesz co sie dzieje na religii bo pisalem ci, ze to nauka o tym, ze katolicy tez maja prawo do zycia, ale widze, ze wolisz uprawiac mowe nienawisci


@yhbgrobdoivbvwamsv: Nie na podstawie tego co napisałem. Ja napisałem wprost o przykładach edukacji, które wprost różnią się od praktykowania religii na jej lekcjach.

"Mowę nienawiści" xd. Próba wytłumaczenia zagorzałemu kucowi, że wykop.pl nie
ie na podstawie tego co napisałem. Ja napisałem wprost o przykładach edukacji, które wprost różnią się od praktykowania religii na jej lekcjach.


@NonOmnisMoriar: napisales przeciez dokladnie, ze

Prawie każda religia zaczyna się i kończy od modlitwy, a na wielu religiach trzeba się uczyć modlitw i je wykonywać. A potem są rozważania na temat przekonań danej religii w temacie. Jest jakiś element edukacyjny, ale i tak wszystko jest skrajnie


wszystko wiec sie
wszystko wiec sie zgadza w kwestii teczowych piatkow.


No ale jakbys czasem poszedl na religie to moglbys sie dowiedziec, ze tym sie wlasnie rozni ze jest cos wiecej niz obrzedy i bicie formulek


@yhbgrobdoivbvwamsv: Nie zgadza się w żadnym stopniu. Tęczowe piątki polegają bezpośrednio na edukacji w temacie osób LGBT, dyskryminacji czy zdrowiu psychicznym.

Religia nie ma na celu edukacji w temacie religii, a rozważaniu kwestii związanych z jednym wyznaniem, który