Wpis z mikrobloga

Istnieje coś takiego jak ons przez tindera? W stylu jedno pytanie o seks i jedziesz wkładać mięso w jakies npc z neta. To chyba serio nie jest możliwe lub ekstremalnie rzadkie. Takie coś to na grinderze. I nie #!$%@? że trzeba być chadem, załóżmy że ktoś jest chadlitem
#tinder #blackpill

Pytanie

• Faktycznie to chyba mit 19.7% (23)
  • Rzadkie, ale to się dzieje 35.9% (42)
  • Dopiero jak jest flow w gadce 16.2% (19)
  • To jest wręcz norma 16.2% (19)
  • Nie wiem też mnie to ciekawi 12.0% (14)

Oddanych głosów: 117

• 14
  • Odpowiedz
@dzikop: jedna laska z bodycount powyzej 15, w tym 5 z tindera (na 7 spotkanych z tindera xD) dała wszystkim na pierwszym spotkaniu, a najlepszy chad napisał od razu wiadomosc o spotkanie
  • Odpowiedz
@dzikop: Mi się udawało tylko jak pierwsze do mnie pisały.
10-20 minut gadki na tinderze i zapro do mieszkania na kawe/wino/do zwierzaka/blanta/jedzenie, czasami mnie zapraszały do siebie.
  • Odpowiedz
@dzikop: raczej dopiero przy odpowiednim flow dochodzi do tego. Ja szukałem kobiety do stałego związku, a dziewczyna na pierwszym spotkaniu mi wskoczyła na kolana.
  • Odpowiedz
@dzikop: zdarzyło mi się z 3 razy na pewnie około 100 albo więcej spotkań - najwyraźniej nie jestem na takim levelu atrakcyjności, żebym mógł zakładać, że to się stanie na pewno i od razu. albo robię to źle - nie umiem do tego świadomie dążyć. musi być flow itd., generalnie nie mam na to przepisu. przejść do kolejnych baz było oczywiście więcej, ale raczej na kolejnych spotkaniach:)

natomiast są na
  • Odpowiedz
@unlucky_: gdzie mieszkasz i czy twój profil (opis itd.) wskazywal jakoś na to, że to ONS cię interesuje? mój jest raczej neutralny, po prostu nie umiem siebie prezentować jako super roochacza. więc takie rzeczy zabieraja w moim przypadku więcej czasu;)
  • Odpowiedz