Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmieszy mnie gadanie, że kobieta nie da ci szczęścia. Serio?! Nawet nie wiecie jaki luz i spokój psychiczny daje posiadanie związku. Nie musisz użerać się z tinderówkami, chodzić na spotkania, analizować co zrobiłeś źle, doświadczać ghostingu, siedzieć na tych aplikacjach. Masz kogoś = w końcu możesz robić swoje. Ogromna masa energii jest poświęcania na szukanie kogoś w dzisiejszych czasach. Jeśli masz odpowiednią kobietę to wasz związek będzie rozkwitał. Jak może nie dawać szczęścia związek z osobą, która darzy was uczuciem, okazuje wsparcie i rozumiecie się bez słów?

#zwiazki #takaprawda #przegryw #milosc #tinder #tfwnogf #samotnosc #blackpill #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmieszy mnie gadanie, że kobieta nie da ci sz...

źródło: photo-1501901609772-df0848060b33

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: kobieta jest dopełnieniem i źródłem szczęścia jeżeli jest to odpowiednia kobieta.

Jeżeli mężczyzna jest nieszczęśliwy sam ze sobą, to kobieta nie będzie plastrem, który uczyni go szczęśliwym.

Nic dziwnego, że taki wysryw poleciał z anonima.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Nie musisz użerać się z tinderówkami, chodzić na spotkania, analizować co zrobiłeś źle, doświadczać ghostingu, siedzieć na tych aplikacjach.


Jestem starym 36 letnim prawikiem i też nie muszę użerać się z tinderówkami, chodzić na spotkania, analizować co zrobiłem źle, doświadczać ghostingu, siedzieć na tych aplikacjach. Nie muszę, bo zaakceptowałem fakt, że będę sam do końca życia, poszedłem w mgtow, kontakt z kobietami ograniczyłem do niezbędnego minimum i wiesz co? Też jestem szczęśliwy.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja się zupełnie zgadzam. Moje doświadczenia z randkowania, użerania się z tinderem też są nie najlepsze, a dodam, że jestem różową, spotkało mnie wiele podobnych sytuacji, jak te opisywane przez niebieskich.
Dobry związek buduje, daje spokój i się bardzo cieszę, że nie muszę i mam nadzieję, że nie będę musiała już więcej przechodzić przez to.
Więc powodzenia wszystkim poszukującym !

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): w 70% związków faceci chcą częśćiej s--s niż kobiety, a to powoduje że przestaje im pasować wsparcie od kobiety i wszystko co ta kobieta im daje. I faceci szukają kochanek, zdradzają, albo obgadują swoje kobiety w internecie
dla kobiety komfort to brak stalego zwiazku


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
faceci chcą częśćiej s--s niż kobiety, a to powoduje że przestaje im pasować wsparcie od kobiety i wszystko co ta kobieta im daje. I faceci szukają kochanek, zdradzają, albo obgadują swoje kobiety w internecie


@mirko_anonim: właśnie tak to wygląda, facet szuka usilnie związku, a jak już osiągnie ten cel, to mu się odwidzi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz