Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy nowa ekipa marketingowa fame przejęła też konta na wykopie i słabo je prowadzi czy przez to co odwala się na tagu człowiek jest bardziej wyczulony.

@jestem_kim_jestem aktywny głównie w okresie najmocniejszej promocji gali i samej gali. Ataki w stronę wykopków i prowokujące wpisy. Dodatkowo treści przychylne nitro i boxdelowi

@montezuma71 konto od 10 miesięcy. Wstępnie dość przeciętne konto udzielające się na różnych tagach. Z czasem aktywność skupiona na freakach i jak konto wyżej aktywny w trakcie promocji gali/gali

@MojStaryToFanatykTeoriiSpiskowych Konto od 2 miesięcy, wstępnie praktycznie zerowa aktywność na tagach freakowych. Od momentu mocnej promocji najbliższej gali cała aktywność na tagu. Połowa dodanych komentarzy pochodzi z ostatniego tygodnia i dotyczy tagu. 1/3 wpisow dodana w tym tygodniu i oczywiście freaki

@RzygiPluton 4 miesiące na wykopie, 820 wpisów/komentarzy Praktycznie cała aktywność w dni wydarzeń promocyjnych. Potrafi strzelić z 20 wpisów i 50 komentarzy w okolicy programu i praktycznie 0 aktywności poza wydarzeniem.

Cała czwórka dzisiaj nieudolnie próbowała kręcić aferę z miniaturką widoczna na live nitro. Chodzi o screen z jakiegoś gejowskiego poranka który prawdopodobnie jest po prostu memem z wklejonymi twarzami. Interesujące, że akurat te konta, akurat w takim czasie zaczynają kręcić aferę i poruszają temat nitro na tagu. Wszystko w godzinach nocnych kiedy jest mała aktywność więc wchodząc rano i przewijając tag można odnieść wrażenie poruszenia tematem nitro.

Ciekawy jest też @doreczycielprawdyzosiedli bardzo aktywny w nocy przy temacie nitro. Z pozoru normalny użytkownik jednak w pewnym momencie można zauważyć zmianę w jego aktywności. Miesięczna przerwa w aktywności między styczniem a lutym. Po przerwie cała aktywność idzie w politykę, ukrainę i freaki. Można odnieść wrażenie, że od lutego z konta korzysta inna osoba niż korzystała z niego do stycznia.

*Wrzucone jeszcze raz ze względu na drobny błąd @jestem_kim_jestem był oznaczony bez _ między słowami.
#famemma
  • 15
@GoodGuyChucky93 już spiesze z odpowiedzią, tag zacząłem śledzić jeszcze w zeszłym roku jak zaczeliscie kręcić aferę z nitro, wtedy pojawiły się moje pierwsze posty tutaj, sytuacja na Ukrainie była po prostu dla mnie interesujaca i przez dobry rok poświęcałem dosyć sporo czasu śledząc co się dzieje na froncie. Proszę zwrócić uwagę, że również nie uprawiałem pro ukraińskiej ani pro rosyjskiej propagandy, więc podejrzenia o przejęcie konta w jakimś celu są po prostu
@GoodGuyChucky93: czuję się wyróżniony ( ͡° ͜ʖ ͡°) aktywność ludu w czasie gal/programów na tagu nie powinna cię dziwić, wykop to chyba najlepsza do dyskutowania i czytania o gali, gdzie można wyrazić swoją opinię w mniej lub bardziej prowokujący sposób, a ja akurat lubię wkładać kij w mrowisko