Wpis z mikrobloga

@Dawul: Luxmed ma więcej placówek, lepsze terminy, ale niższą jakość usług. To tylko moje zdanie. Opinia na podstawie #krakow.
PS: Akurat wczesniej miałem pakiet luxmedu i uratowało mnie to na wakacjach w Gdyni ;)
  • Odpowiedz
@Dawul: NFZ. Dzwonisz do Przychodni i następnego dnia masz wizytę. Wszystko w ramach ubezpieczenia. Jak coś poważnego to i tak z takiego luxmedu cię wysyłają do publicznej. Miałem przez wiele lat prywatny pakiet, ale to się totalnie nie opłaca. Jedziesz przez pół miasta, a możesz sobie to załatwić pod domem.
  • Odpowiedz
  • 0
@BreathDeath: juz widze jak masz termin np do laryngologa na nastepny dzien na NFZ xD
@Dawul: dowiedz sie czy mozesz w Medicover sobie rozszerzyc pakiet o Stomatologa, 2 lata temu kosztowalo to ~30zl extra misieczenie, ale zeby za darmo leczysz.
  • Odpowiedz
juz widze jak masz termin np do laryngologa na nastepny dzien na NFZ xD


@4iv: Już widzę jak masz termin do laryngologa na następny dzień w jakimś luxmedzie. :D Jak ja miałem pakiet to chciałem iść do okulisty, na NFZ było szybciej, czekajłem tydzień. W pakiecie ok, 4 dni, ale w Gdyni na 6:45. :P

Z następnym dniem to chodziło mi o zwykłego lekarza rodzinnego, wiadomo, że specjaliści dłużej.
  • Odpowiedz
  • 0
@BreathDeath: tak jak kolega mowil, zalezy mi na specjalistach. Do internisty to w ramach tych pakietow idzie sie dostac jeszcze tego samego dnia, a na specjalistow czeka sie duzo krocej i nie trzeba nawet czekac na skierowanie.
  • Odpowiedz