Wpis z mikrobloga

@aarahon: Tylko że prawdą jes że PIS obrzucajacy gównem PO i PO PIS jest prawdą dokonaną a debile tego nierozumieją tylko sie jarają jak szympansy a te #!$%@? i złodzieje kradną dalej a debile wybierają między... Właśnie Czym!!?? ()
tylko tak wyglądają fakty co do rządów Tuska od 2007

@Tomekmoskwa: xD Ok, wskaż jakiś jeden fakt z tych które leciały na TVP. Zobaczymy ile są warte fakty z telewizji która ludzi oszukuje.
czyli nie masz i tylko powtarzasz bzdury bo ktoś tak ci kazał...

@aarahon: Coooo (ʘʘ) Lemingu ty też sie obudź i powąchaj kaawe!! Bo chapiesz i będziesz chapać każdą jedną propagande i będziesz krzyczał na kazdego jednego który myśli inaczej!! Takie lemingi jak ty pozwalają na birdel jak sie #!$%@? od lat!!!
i będziesz chapać każdą jedną propagande

@StaszekGGG: potrafisz udowodnić swoje słowa czy to jest warte tyle co szczekanie wiejskiego burka który biega przy swoim ogrodzeniu?

I jeszcze jedno który to pan i z której partii obiecywał lemingom Gruszki na Wierzbie a lemingi talie jak ty broniły zaciekle

@StaszekGGG: to pytanie czy zdanie? Ale jak pytanie to odpowiem: Nie wydaje mi się żeby wyborcy konfederacji byli tacy jak ja i wierzyli
potrafisz udowodnić swoje słowa czy to jest warte tyle co szczekanie wiejskiego burka który biega przy swoim ogrodzeniu?

@aarahon: (ʘʘ)

to pytanie czy zdanie? Ale jak pytanie to odpowiem: Nie wydaje mi się żeby wyborcy konfederacji byli tacy jak ja i wierzyli panu Mentzenowi z Nowej Nadziei.

EEEEE ehhhhhhh łudziłem sie a tu jednak leming pełną gębą (ʘʘ)
@aarahon: Obrażam cie!!?? (ʘʘ) Jak chcesz to ci moge posłać wiązanke i ci sie oranżadą z komuni odbije ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Tylko nie ma to sensu jak ty na prostym zadaniu w czytanie ze zrozumieniem poległeś ¯\(ツ)/¯ Ja rozumie że prawda najbardziej boli ale czasami jest konieczna żeby sie obudzić ze snu ( ͡°
Obrażam cie!!??

@StaszekGGG: tak.

Jak chcesz to ci moge posłać wiązanke i ci sie oranżadą z komuni odbije

@StaszekGGG: ja bym chciał żebyś pisał poprawnie po Polsku.

Tylko nie ma to sensu jak ty na prostym zadaniu w czytanie ze zrozumieniem poległeś

@StaszekGGG: a potrafisz wskazać w którym i czego tam nie zrozumiałem?

a rozumie że prawda najbardziej boli ale czasami jest konieczna żeby sie obudzić ze snu

@