Wpis z mikrobloga

Hej.
Mam pytanie z kategorii #medycyna #hormony.
Czy jest coś takiego jak niskie stężenie hormonów? Może głupio brzmi pytanie, ale jestem #rozowypasek i bardzo rzadko odczuwam zmiany hormonalne w trakcie miesiąca, tzn.wyznacznikiem miesiączki są jakieś pryszcze, ból p----i, itp., czyli stricte fizyczne objawy, natomiast nie czuję zmian w nastroju, jakiegoś rozdrażnienia itp itd. Czasem może raz na 3 miesiące może czuję się smutniej. Miesiączki mam bardzo łagodne, niemal nieodczuwalne i takie nieco bardziej skąpe (regularne 3/4 dni). Ogólnie regularnie ćwiczę co drugi dzień. Zastanawiam się nad tym, czy to jest zdrowe, czy np gospodarka hormonalna nie jest jakaś zbyt niska jak na kobietę. Często słyszę u rowiesniczek o większej nadpobudliwości, zmianie nastrojów, itp., a u mnie jest każdego dnia raczej spokój.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jafik: Zapytaj o zmiany nastroju twoje otoczenie ;) Ty możesz myśleć, że wszystko jest git. Moja żona czasem przed okresem jak mi dowali hasłem to dopiero mój wzrok sprawia, że zastanowi się co powiedziała :)
  • Odpowiedz
  • 0
@jafik Nie odczuwam istotnych zmian a nie sądzę bym miała jakiekolwiek wyznaczniki problemów hormonalnych.
Raz na kilka miesięcy zdarza się rozdrażnienie.
  • Odpowiedz