Wpis z mikrobloga

Czy mi gra nie działa czy mam jakiś problem z netem?

Kupiłem sobie Call of Duty Modern Warfare, bo słyszałem od kolegi, że to legendarna część, świetna dynamiczna kampania i dobry multik. Kampania rzeczywiście fajna, jestem już po 4 misji, szukam tego arabskiego uzurpatora, ale wszedłem teraz ma multiplayer i okazuje się, że prawie nikt w to nie gra WTF.

Odświeżałem serwery, wchodziłem kilkukrotnie i jakaś jakiś jest błąd, bo wyświetla mi się, że jest tylko tyle serwerów ile na screenshocie i w sobotę gra kilkanaście osób XD

Czy to jest jakiś błąd gry, internetu czy kolega śmieszek mnie wrobił z tym multiplayerem? Tam są prawie same puste foldery i jest ich tyle, że zbędny jest ten suwak po prawej stronie góra-dół...

Czy to może być spowodowane, że gra jest wersją steamową?

#gry #callofduty #przegryw
Pobierz Glimpse0fTheFuture - Czy mi gra nie działa czy mam jakiś problem z netem?

Kupiłem so...
źródło: Zrzut ekranu 2023-11-25 140610
  • 2
@Glimpse0fTheFuture: Wygoogluj czy nie ma jakiegoś moda na którym wszyscy grają,

Ogolnie niczym mnie to dziwi, bo cod4 był legendarny ale to była innowacja na tamte czasy. W dodatku z infinity warfare wyszedl cod4 remastered. Nie wiem czy tam grają ludzie.

Pewnie kupiłeś tą grę za grosze to pobaw się kampanią, przejdź wszystkie 3 części. W mw2 może nawet pograsz bo mieli reaktywować ostatnio serwery (tam jest matchmaking).

Ogolnie te nowe