Wpis z mikrobloga

#napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala #lepszykomrntaotor #lepszyministrant

Szanowne Państwo! Chciałem tylko powiedzieć, że mogę być offline aż do poniedziałku, albowiem prywaciarze, kapitaluchy, złodzieje, nacjozyeby I katolickie ścierwo nasłały wiatr na moją okolicę, w związku z czym na moim podwórku złamał się słup wysokiego napięcia, na którym było wszystko jak leci. Także jestem offline i bez zasięgu aż do poniedziałku, ale powrócę że zdwojoną mocą.

Korzystając z resztek zasięgu, chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich tagowiczów, życzyć Wam udanego weekendu, abyście wypoczęli. Pragnę z tego miejsca zapewnić Państwa o mojej dozgonnej nienawiści i pogardzie wobec dwóch internetowych kuriozów, marnotrawcach powietrza i bezwartościowych generatorów śladu węglowego, tj. nieposiadającego absolutnie żadnych zalet klechę-paranaukowca oraz jego podłokietnik i wyjadacza skwarów z jego dupska, magazyniera antropologii (nie mylić z antropologiem-badaczem i dydaktykiem). Pragnę również wyrazić dumę z tego, że jestem Polskiem i przyszło mi żyć i dorastać w tak wspaniałym i perspektywicznym kraju, wśród rodaków, którzy pod każdym możliwym pozytywnym względem zawsze znajdują się w światowej czołówce.

Ahoj!