Wpis z mikrobloga

@NitrousOxide tydzień temu w czwartek stałem o 23 w korkach na opolskiej. Władze miasta postanowiły zrobić remonty wielu ważnych ulic na raz by nas zniechęcić do samochodów a zaraz wywalą z sonda smogowa, że to wina kierowców bo stoją w korkach. @zielony_goblin była to błędną decyzjia. Kraków był pięknym miastem dziś to jest jeden wielki paskudny beton w którym zakazują ci podstawowych praw od przyszłego roku jak twoje auto nie spełnia norm
@3Djdjfjw482 @SwiatWedlugAndrzeja ja bym miasta nie polecał tylko wieś, cisza spokój nikt ci nie broni jeździć autem nie spełniających norm bo jakieś żałosne sct sobie wymyśla. Ogólnie uważam iż w miastach nie ma nic specjalnego ludzie tutaj jadą głównie do galerii kin czy dyskotek w których nic sensownego nie widzę. Z Krakowem jest taki problemu, że mam wrażenie iż to jest miasto testowe i w dodatku robi się to miasto dla bogaczy
@Lardor wiesz, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Tak samo mogę napisać o swoim mieście rodzinnym. Mała mieścina na Podkarpaciu, zero szans na rozwój, miasto emerytow i nieudaczników którym nie udało się stąd uciec. W Krakowie jedynie obawiam się korków bo #!$%@? się przez to strasznie, a tak to yolo, jakoś to będzie. Oby robota była i pieniądze