Wpis z mikrobloga

Moglby ktos wyjasnic dlaczego dla tak wielu kobiet wzrost u mezczyzn jest taki wazny? ja rozumiem, ze dziewczyny nie chca sie umawiac z nizszymi od siebie, ale kurde dlaczego majac np 165cm wiele kobiet nawet nie daje szansy facetom majacych te 170-175cm, nawet jesli inne cechy i wyglad im pasuje. Kiedys widzac jakies komentarze u kobiet najczesciej spotykalem sie z argumentem, ze facet musi byc wyzszy bo lubia chodzic w szpilkach, albo czuja sie bezpieczniej przy wyższym facecie, dla mnie to jest absurd bo zeby rezygnowac z bardzo duzej czesci facetow bo raz na miesiac ubierze szpilki to zart, to samo z czuciem jest bezpiecznie, jak chce sie czuc bezpiecznie to niech umoawia sie z facetem co cwiczy sztuki walki, bo w wiekszosci przypadkow facet majacy z 160cm wzrostu cwiczacy od wielu lat polamie goscia 190cm ktory nie mial nigdy stycznosci z sztukami walk.
#niebieskiepaski #rozowepaski #pieklomezczyzn
  • 25
  • 1
@kasiknocheinmal: A o co? jesli dziewczyna wprost mowi, ze chce wysokiego mezczyzne bo cche czuc sie bezpieczna. Bo chyba to, ze nie bedzie jej bil nie jest zalezne od wzrostu tylko od cech charakteru, a jesli chce sie czuc bezpiecznie idac z nim po miescie to raczej wazniejsze beda te sztuki walki niz wzrost.
@mateo2111: trafiasz widocznie na dziewczyny, które nie odróżniają bezpieczeństwa podczas bójki i od bezpieczeństwa w życiu. Może jakieś młode, nie wiem. W sytuacjach konfliktowych przede wszystkim powinno się dążyć do uniknięcia konfliktu z podejrzanymi typami na ulicy, bo jeśli ci już ktoś wyskoczy zza rogu to niezależnie od wzrostu i postury tak samo może użyć przeciwko tobie noża. A wtedy to ci nic nie da. Bardziej o bezpieczeństwo w takiej sytuacji
@mateo2111 jak jest się przystojnym to niski wzrost nie jest przeszkodą. Dwóch największych łowców ci.pek u mnie na studiach to były manlety 170-175cm, ale obaj przystojni, wyrzeźbieni, zadbani, dobrze ubrani
  • 0
@kasiknocheinmal: To nie sa przyklady z zycia, po prostu w internecie kilka razy spotkalem sie z argumentem, ze kobieta chce wysokiego mezyczne zeby czuc sie przy nim bezpiecznie, wiec raczej chodzilo tutaj o aspekty fizyczne, a nie to czy bedzie sie nad nia znecal itd
@mateo2111: Myślę, że masz złe założenia. To nie wzrost jest problemem. Problem raczej jest gdzie indziej. Może brak pewności siebie? albo traktowanie kobiet jak obcych z innej planety lub zwierzyny na polowaniu?
Poza tym, kobieta która chce wysokiego mężczyznę jest mniej więcej na tym samym poziomie co mężczyźni chcący kobiet o talii osy. Raczej odpuść sobie takie laski, wymagania co do wzrostu faceta raczej nie wróżą dobrego związku.
  • 1
@wykolejony: też widziałem wiele par i w zdecydowanej większości takie pary to już są osoby w okolicy 30, a nie osoby 18-25 Nie będę grał eksperta ale wydaje mi się, że social media, tinder itd tak zryły beret dziewczynom, że każda będzie miała takie wymagania i zmieni jej się to dopiero po kilku latach po zderzeniu z rzeczywistością bo póki co średnia krajowa mężczyzn to nawet nie jest 180cm

@official_mirabelka_account @
@mateo2111: Natura ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to każdy ma jakieś swoje preferencje, natomiast mi przy wzroście 165 nigdy nie zdarzyło się być skreślonym przez wzrost, datingowe apki odpadają (i wgl ich nie polecam jak nie jesteś chadem, cuz 20% mężczyzn zbiera 80% matchy), ale na żywo nie ma problemu. Najważniejsza rzecz u faceta to nie wzrost czy wygląd, a pewność siebie
@mateo2111: ale w sumie czego facetów ma obchodzić to czego chcą randomowe kobiety. spotykać się będziesz z taką która Cię akceptuje i Ci odpowiada, a to że jakieś obcej dziewczynie nie podoba się twój wzrost to jej problem a nie twój.