Wpis z mikrobloga

Bardzo się dla mnie podoba z jakim dystansem, luzem i flow podchodzi nowy Marszałek #holownia do dziennikarzy, jak i inteligentnie do orania pisowców. Fajnie, cieszę się że to 1 osoba w państwie (długopisa specjalnie nie liczę, bo on tylko wykonuje rozkazy).


#bekazpisu #oswiadczenie #polityka #sejm #polskiyoutube
Seshu - Bardzo się dla mnie podoba z jakim dystansem, luzem i flow podchodzi nowy Mar...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seshu: TVN czy jakieś tok FM to nie są dziennikarze tylko propagandziści liberalno lewicowej koalicji.. Żałosne są te ustawki z tym nowym Marszałkiem rotacyjnym..
  • Odpowiedz
  • 12
@Balonowy21: No tak, jak ktoś się nie zgadza z pisem to od razu propagandysta xD tvn jest stronniczy owszem, tak jak praktycznie wszystkie media dzisiaj, ale TVP to zwyczajna sczujnia gdzie żadnych dziennikarzy nie ma. Oni nie robią stronniczych materiałów jak tvn, oni załamują rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@Kai: Ciekawy jestem w którym momencie załamują rzeczywistość? Akurat często oglądam tvp info czy wiadomości i naprawdę jest dużo materiałów, w którym pokazuje się niewygodna prawdę o naszych politykach..
  • Odpowiedz
@Balonowy21: bo fantazjujesz na temat mediów, a skrzętnie pomijasz lata tepej propagandy w TVP?

Niewygodna prawda o politykach w TVP XD. Oplułem ekran w telefonie. Ehh Matecki, dla ciebie też się znajdzie miejsce.
  • Odpowiedz
@missioncritical: Gdzie się znajdzie miejsce? A z tą propaganda to proszę Cie, każdy mówi o rzekomej propagandzie TVP, a nawet nie jesteście w stanie podać jednego przykładu, gdzie było podane coś nieprawdziwego..
  • Odpowiedz
@Balonowy21: na śmietniku historii się znajdzie towarzyszu. TVP nie tylko kłamie, ale zupełnie zamilcza wszystkie afery PiSu.

O masz przykład pięknego kłamstwa - Obajtek i jego zespół albo 70 baniek Sasina, które zostały wykręcone przez TVP na wszystkie strony.

Z resztą co ja ci Matecki będę tłumaczył jak ty sam jesteś częścią tej tępej propagandy.
  • Odpowiedz
@Balonowy21 pokaż mi niewygodną prawdę o Morawieckim albo Kaczyńskim pokazaną w TVP, no litości chłopie... Oni piorą mózgi generując wrogów i strasząc zatraceniem kraju. Kiedyś była katastrofa smoleńska, którą dzielili Polaków i wrak którego Tusk nie mógł odzyskać - widać jak skutecznie rozwiązali ten problem po 8 latach, co nie? Teraz straszą, że Niemcy przejmą nasz kraj i posadzą ci na dupie szparagi.. To jest propaganda z 3000000000zł... 3 yebane miliardy!
fishmaker - @Balonowy21 pokaż mi niewygodną prawdę o Morawieckim albo Kaczyńskim poka...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz