Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, co robić? Trochę czasu temu poznałem jedną dziewczynę. Dobrze zaczęliśmy się dogadywać, była bliższa relacja przez kilka miesięcy.. aż do pewnego wydarzenia w jej życiu. Oczywiście starałem się ją wspierać itp kontaktowałem się ale zamknęła się w sobie, zrozumiałem to i nie chciałem na siłę. Czułem że coś jej nie tak ale nie sądziłem że do tego stopnia, minął już jakiś czas i postanowiłem jej wygarnąć co czuje .. że pomimo czasu myślę cały czas o niej i wgl, że nie było dnia bez myślenia o tym wszystkim. Odpisała i co? Oczywiście że poznała akurat kogoś nowego i nie ma żadnego sensu utrzymywania kontaktu ale dziękuje za wcześniej spędzony czas xd .. No oczywiście że ma także nadzieję że u mnie wszystko dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz tak siedzę i myślę? Serio w tych czasach jest aż tak bardzo ciężko znaleźć normalną dziewczynę która będzie szczera, wierna? Stary nie jestem ale wiadomo po takiej "relacji" człowiek traci już nadzieję na cokolwiek i myśli że skończy jako stary gość któremu wierny będzie tylko kot
Może napisałem trochę bez ładu i składu ale musiałem to z siebie wyrzucić bo siedzi mocno w środku ;/
#pieklomezczyzn #zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
po takiej "relacji" człowiek traci już nadzieję na cokolwiek


@mirko_anonim: jeśli to wydarzenie tak bardzo podcięło ci skrzydła, to powiem ci, że jeszcze wiele przed tobą. :DD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chopaki powyżej dobrze gadają, nastaw się na filtrowanie kobiet, selekcję. Trochę strategicznie się nastaw. Ale też nie wchodź w karuzelę. Adaptuj się jak zdrowe chłopy, jak chory to zdrowiej, albo wyginiemymy.
Ja tam jestem dobrej myśli, damy radę.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zabrakło postawienia granicy. Wygląda jakby potrzebowała rozmowy, pocieszenia a ty się wkręciłeś. Na pewno nieporządku wobec Ciebie, bo jeśli miała inne oczekiwania wobec Waszej relacji niż ty, to powinna jasno się określić. Gdyby relacja nadal się rozwijała mogliście przecież przejść "level up" a tak pozostał niesmak.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bywa. Znajdziesz kolejną, tylko pamiętaj żeby następnym razem odpowiednio wcześnie jasno ustalić do czego zmierza ta relacja, bo tutaj sie nie dogadaliście.
  • Odpowiedz