Wpis z mikrobloga

Eliza michalik z chęcią skasowałaby święto niepodległości a w zamian za to wprowadziłaby święto 15 października kiedy w Polsce skończyła się dyktatura XD. Na oddziale stabilnie. To są pudzie którzy teraz będą z ogromna siła wychodzić spod kamienia ze swoimi bredniami. https://x.com/paweljablonski_/status/1726334729140764938?s=46&t=Dzjc12uf0HL5bA6koD5buQ #bekazlewactwa #bekaztuska
ZjadlemBabcie - Eliza michalik z chęcią skasowałaby święto niepodległości a w zamian ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
@Zjadlem_Babcie akurat 11 listopada, to taki powód do świętowania z dupy. Może i 15 października byłby lepszy, ale jakoś nie wierze, ze nowy rząd coś zmieni. Natomiast 15 sierpnia jest dużo lepsza propozycja, bo jest to rocznica bitwy która zdecydowała o niepodległości. A data zakończenia wojny, w której Polacy walczyli jako mięso po obydwu stronach konfliktu i pewnie nie raz byli zmuszani do zabijania sie nawzajem, to tak średnio sie ma do
O kurczę, nie słyszałem o tym. Dasz jakiś link żeby o tym poczytać?

@Urro: https://www.salon24.pl/u/amyniechcemy/28049,plagiaty-elizy-michalik tu masz przykłady od gościa. Z tego co pamiętam (bo sprawa z 2007 roku), to ktoś prowadził bloga i wrzucał przykłady popełnionych przez nią plagiatów przez jakiś czas. Michalik później oczywiście się tłumaczyła, że to zemsta środowiska prawicowego za jej zdradę konserwatyzmu i przejście na liberalną stronę mocy. Ogólnie bezwstydne karyńsko.
@Zjadlem_Babcie zawsze mnie zastanawia jak jedna odklejona osoba sympatyzująca z PO świadczy o ułomności wszystkich lewaków, a jednocześnie dowolny poseł konfederacji mówiący dowolnie głupia rzecz nie świadczy o konfederacji, bo są to jego prywatne poglądy a nie partii.

Co do samego posta to odklejona baba i nie ma szans żeby ktokolwiek poważnie to potraktował. A task #bekaztuska sugeruje że jesteś typowym trollem rzucającym gównem w nadziei że coś się przyklei do Tuska
@djtartini1 fajnie, ale ja mówię o świecie niepodległości. 11 listopada nie wydarzyło się nic co by zbliżyło Polskę do niepodległości. To bardziej upamiętnienie Piłsudskiego przez jego wyznawców. Nie umniejszając mu, podobny wkład w odzyskanie niepodległości wnieśli Dmowski, Korfanty, paderewski czy Witos. Szczególnie Dmowski i paderewski zrobili robotę, bo wychodzili sprawę na zachodzie.