Wpis z mikrobloga

@razdwatrzy55: Ludzie serio tracą czas na oglądanie zabaw jak na zielonej szkole dorosłych ludzi? Jeszcze brać w tym udział to rozumiem że jakaś rozrywka by się poruszać na świeżym powietrzu ale śledzić to #!$%@?
@razdwatrzy55: Dzialam w branzy IT i mam czesty kontakt z osobami zwiazanymi z marketingiem. Wiekszosc mowi, ze reklamy na Facebooku to strata czasu i kasy. Kiedys tez reklamowalem swoja firme na FB i najmniejsza konwersja byla wlasnie z FB. Wole zainwestowac kase w inne dzialania marketingowe ktore rzeczywiscie cos wniosa niz przepalac pieniadze na FB. Tak tez se mysle, ze faktycznie cos moze w tym byc skoro FB proponuje platny plan
@ElementalX7 moja koleżanka mówiła że to zależy, są reklamy których celem jest to, że ktoś kliknie albo zobaczy produkt a są kampanię które mają na celu tylko poznanie człowieka z marką (chodzi o to, że nie zobaczysz nawet produktu ale masz samą świadomość istnienia marki).

Akurat u reziego może się bardziej sprawdzić to drugie. Bo załóżmy na 1000 osób kliknie 10 osób. Zysk? Mały.

Teraz 1000 osób będzie wiedziało że ktoś taki
Tak dla przypomnienia, taka reklama to grosze, a zysk kilkukrotnie większy ;)


@danoneek: mogę się z Toba założyć, że raczej mu się ona nie zwróci xD i jeszcze wybrał okres reklamy blisko BF xD

Dzialam w branzy IT i mam czesty kontakt z osobami zwiazanymi z marketingiem. Wiekszosc mowi, ze reklamy na Facebooku to strata czasu i kasy.

@ElementalX7 Ale to zależy od branży, pewnie dla IT tiktok też się nie