Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: coś w tym jest. Znajomy Turek (mieszka w Niemczech) zawsze powtarza, że jak dostawał kosza od Niemek i Turczynek to zjeżdżał do Polski spuścić ciśnienie bo tutaj miał ruchanie na zawołanie i to za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście teraz ma żonę Turczynkę bo Polki są ok ale tylko na ONS
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: Hmmm ostatnio widziałam, że incele wstawiały zdjęcie mocno dojrzałej kobiety, do której się samce się wciąż śliniły, wiec o czym ty w ogóle gadasz? Aseksualny dla mnie to jest chłop który w wieku 40 nadal nie był ani w żadnym związku ani nie trzymał kobiety za rękę, a tak właśnie prezentuje sie wasza przyszłość ;)
  • Odpowiedz
@Hariel: No właśnie, znasz tylko taki obraz Turków. Jak wy wszyscy zresztą. Dla was Habibi to Habibi, niezależnie skąd pochodzi. To tak jakby całą Europę wrzucić do jednego worka. A tam też są różne kraje i różne obyczaje a islam również nie jest wszędzie tak ekstremistyczny jak w Iranie czy Syrii. No ale żeby to wiedzieć to się trzeba otworzyć na świat a nie tylko żyć w bańce wykopu :)))
  • Odpowiedz
  • 1
@WyzwolonaPodrozniczka czyli nie masz problemu by wrzucac do jednego worka p0lakòw, ale z Turkami tak? Pracowalem dosyc dlugo w zatoki perskiej I niewidzialem kobiety ktora by nie nosila hidzabu. I dalej nie odpowiedzialas na pytanie, skoro p0lacy tak cie brzydza to co robisz na tym portalu.
  • Odpowiedz