Wpis z mikrobloga

@numer_rachunku_karty: mhm, z tego co wiem ta "nowa" jest młodsza od mojej znajomej (żony tego gościa) - no cóż, jest szansa, że ładnie mu tam nawciskała do głowy jakiejś psychologicznej gadki + widziałam ich razem na mieście no i obiektywnie jeśli chodzi o wygląd - gość zmienił na lepszy model xD
  • Odpowiedz
wydaje mi się że kwota 4,5k jest mocno nieadekwatna i wzięta z kosmosu


@magazynierka_4k: Zależy od ludzi i ich możliwości. Znam temat, że dzieci dostawały 12k na głowę alimentów miesięcznych (50% do wydania na bieżąco, 50% na konto, dostępne po ukończeniu 18 rż.).
  • Odpowiedz
pamiętaj, że żyjemy w Polsce i tu jest domniemanie ojcostwa - ot chłopaki czasami wychowują nie swoje dzieci. A zrzeczenie się ojcostwa takie proste nie jest


@GladysDelKarmen: dotyczy wyłącznie małżeństw, zgadza się. Hajtnięci faceci mają #!$%@?.
  • Odpowiedz
jeżeli się nie mylę (a mogę) to póki koleś nie przyzna się do bycia ojcem to alimenty mu niegroźne. ALbo inaczej, jak zaprzeczy ojcostwu to nic mu nie zrobią


@bregath:

alimenty w ciąży dotyczą tylko określonych sytuacji, kiedy ojcostwo zostanie w trakcie postępowania uwiarygodnione, na przykład poprzez wykazanie, że miało miejsce współżycie płciowe w okresie między 180 a 300 dniem przed planowaną datą porodu.

https://alimenty.org/alimenty-w-ciazy/
  • Odpowiedz
@magazynierka_4k: bo nikt normalny na psycholożkę nie idzie to są urwiska, nowa mojego byłego psycholożka wiedziała o mnie a i tak się na nim uwiesila bo dobrze zarabiał , ale widać że za mną tęskni chłop bo się ludzi o mnie pyta ale drzwi się zamknęły i koniec nie ma
Widać jacy są szczliwi że ludzi do szpiegowania wysyła co robię xDDD
  • Odpowiedz
@magazynierka_4k: nawet słowa #!$%@? mi na niego szkoda xD bym go zignorowala jak powietrze po tym co odwalił
Najlepsze że on się krył że odszedł to kogoś ale ona zadbała na fb żebym się dowiedziała
Znaczniki ze wspólnych wypadów zdjęcia które wstawiała ona xD
  • Odpowiedz
@magazynierka_4k: luzik już mi nawet nie szkoda , bardziej mnie zastanawia po co one kończą ta psychologie , czy żeby pomagać ludziom czy żeby manipulować kazdego na swoją stronę
Z resztą każdy stwierdził że musiała na niego jakieś czary rzucić bo była sporo brzydsza z twarzy
My mamy supelnie inne typy urody ja bardziej taki uroczy a ona taka ostra wiedźma z twarzy
  • Odpowiedz
@Linnior88: #!$%@? z nim :) w tym przypadku co opisałam, to facet tej mojej znajomej był bardzo podatny na jakieś wiesz, koniunkcje planet, żywienie się energią słońca, duchowość i inne #!$%@?, kilka razy Go widziałam nawet i jakoś wydaje mi się że pani psycholog nie musiała zrobić dużo żeby go zmanipulować :)
  • Odpowiedz