Wpis z mikrobloga

@Ranger: jak najbardziej, też przeglądałem ofertę na rynku i wypadają najlepiej i też niedługo będę brał. Do tego prowizja 0%, wygodnie nadpłacasz kiedy chcesz, dla mnie same plusy.

PS. mi pokazuje oprocentowanie 10% z hakiem, masz standardowy plan?
@Ranger: na początku jak aplikujesz to pokazuje oprocentowanie ok. 10% ale w kolejnym kroku podajesz dochody i przeliczają Ci te oprocentowanie na nowo w oparciu o ocenę ryzyka. Mi dali te minimalne 7.99% stałe przez cały okres spłaty więc to nie ściema. Czekam aż w końcu wprowadzą ofertę hipotecznych, wtedy w ogóle już nic mnie nie będzie trzymało przy polskich śmiecio-bankach.
@Sir_Lucifer: dzięki, a jak to działa krok po kroku? Mogę tak wstępnie zaaplikować, żeby sprawdzić czy zostanie mi to przyznane i na jakich warunkach, czy jeśli już zaaplikuję i spełnię wymagania, to pożyczka jest wiążąca?
@Ranger możesz spokojnie uruchomić proces, jak na samym końcu nic nie zaakceptujesz to nic się nie dzieje.
Ja to przechodziłem jakieś dwa miesiące temu dla testu i dali mi 10% z hakiem. Tam będziesz musiał dać dostęp do swojego konta przez jakiś program do weryfikacji i tyle. Nie trzeba się bujać do pracodawcy po zaświadczenie ????