Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jeżeli piszecie coś o przegrywach, którzy kupowali bez BK2% to wyobraźcie sobie moją pozycję. Zmieniłem mieszkanie na większe w 2022 roku, w drugiej połowie, a zatem nie załapałem się na BK2 oraz wakacje kredytowe :)

Fakt faktem posiadam dwa inne mieszkania, które też były kredytowane ale obecnie są już spłacone oraz jeszcze jedno na którym zostało 100k kredytu. Te 3 mieszkania były kupowane na kredo między 2016-2019.

No niestety, ten kraj nie chce mi pozwolić na żaden program pomocowy dla kredyciarzy, tym bardziej że tak ładnie spłacamy kredyty.
Mam nadzieję, że dodam otuchy tym, którzy kupowali mieszkanie podobnie jak ja w drugiej połowie 2022.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
Anonim (nie OP): @Nilians

Jeden kupował i ryzykował z krypto, bo tak naganiali wtedy na yt a inny brał hipoteki zanim midle i siwce o tym szkoliły. Teraz wszyscy szkolą z nieruchomości i już pociąg odjechał.

Współczuję komuś, kto swoje zainwestowane złotówki musi teraz wymieniać po raz kolejny na beton komórkowy z powietrzem. Ja wolałem iść na skróty.

Z mamą nie mieszkam już prawie kilkanaście lat. Wcześnie poszedłem w świat, żeby
Anonim (nie OP): @xede

A co znaczy niski kredyt? Niski kapitał czy niskie oprocentowanie. Bo skoro kupując na niski kredyt nie należy mi się pomoc, to dlaczego w takim razie takiej pomocy nie dostałem na wysoki kredyt jeśli chodzi o kapitał i oprocentowanie (ten kredyt z 2022)


· Akcje: Odpowiedz
@mirko_anonim: nizszy procent na tansze mieszkanie, po cos byly warunki konstruowane, skoro posiadasz juz jakas nieruchomosc i bierzesz kredyt pod kolejna to nalezysz do grupy zaradnych = nie nalezy sie