Wpis z mikrobloga

Jak robicie dzisiaj zakupy w Biedrze, to dobrze patrzcie, czy wam się promocje prawidłowo nabijają. Byłem właśnie na zakupach i nie wchodzi ta promocja 10 kostek masła. Ja musiałem robić zwrot. Promki z szejkomatu też podobno nie wszystkie wchodzą. Także sprawdzajcie paragony przed wyjściem.

#biedronka
  • 23
@MarianJanusz u mnie już masła nie było (6:20) ale przede mną była pani co brała i kasjerka powiedziała, że trzeba w aplikacji aktywować kupon. Może niedoinformowany jestem ale biedronkowe kupony nie działają jak w lidlu, że trzeba kliknąć „aktywuj”. W biedronkowej aplikacji po prostu przeglądać można więc co za różnica czy poda się nr. Telefonu czy wejdzie w aplikacje i przyłoży kod z apliakcji?
@iquiet wymyślili sobie ze trzeba wejść w dana ofertę wtedy się "aktywuje".

Moim zdaniem to pic na wodę ale tak mówię klientom i tak jest prowadzony marketing (masz tak na cenowkach)

Podanie nr telefonu aktywuje jedynie promocje na kartę biedronka a nie na aplikacje
@MarianJanusz bardzo możliwe że o 6 rano jeszcze nie zdążyli tego masła wystawić. Albo przyjeżdża go bardzo mało bo centrum dystrybucyjne nie ma takich ilości a potem (już po zakończeniu promocji) nagle #!$%@? sklepom po 30 kartonów masła xddd
@OCIEBATON: Ja niestety przyszedłem za wcześnie, bo jak wychodziłem, to się już jakaś babka na nich darła, że mają jej sprzedać po promocyjnej cenie. Jakbym przyszedł kilka minut później, to stałbym za nią w kolejce i ona by za mnie stoczyła tę bitwę. A tak wyszedłem na beciaka xD