Wpis z mikrobloga

#konsole #pcmasterrace
Chyba koncze z PC i przerzuce sie na konsole jezeli chodzi o granie
Asysten celowania, ale to fajne jest

kupilem sobie ps4 z kilkoma grami od kumpla okazyjnie. pierwszy raz w zyciu gram na konsoli i tym bardziej na padzie. troche sie cykałem czy mi to bedzie pasowalo bo 20 lat prawie na myszce i klawiaturze. najbardziej obawialem sie gierek typu fpp no bo jak w to mozna grac bez celowania myszka. ale jest cos takiego jak asystent celowania, ze jak wlaczysz celownik i celujesz obok przeciwnika to gra automatycznie przesunie ci sama celownik na przeciwnika. to jest kurde fajne

i powiem wam ze ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. fajne to jest. gram starego battlefield 4, ktorego na pc ogrywalem kampanie i na multi i jakos nie zapadl mi w pamieci, a teraz grajac na padzie daje mi to jakas satysfakcje i rozrywke. bo gierki na pc myszka i klawiatura juz mnie nudzily po 20 minutach (starfield, alan wake2)

i kurde ps4 mona za grosze kupic i duzo jest gierek na to i kosztuja tam 20 zl. i ciagle nowe wychodza. grafika jest calkiem ok, obraz plynny.
Takze przerzucam sie chyba na konsole jezeli chodzi o gierki i duzo tytulow mi jeszcze zostalo do ogrania na ps4 i jak juz je przejde to pewnie ps5 duzo potanieje i kupie sobie ps5 albo xboxa.

Mi tam do szczescia nie potrzeba zeby jakis krzaczek czy lusterko wygladalo ultra realistycznie i musisz kupic dwa rtx w SLI zeby miec 30 FPSow w 10K hd
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69 - #konsole  #pcmasterrace
Chyba koncze z PC i przerzuce sie na...

źródło: 384548625_869157871247135_565100639425201167_n

Pobierz
  • 26
@kidi1 to prawda aczkolwiek idzie zwiększyć czułość w ustawieniach i nawet na dualshocku można grać jak profesjonalista ale tak zgadzam się z Tobą myszka daje wieksza swobode i tą czulosc
dlatego konsolowcy nie mogą grać z PCtowcami, po prostu na padzie nie mieliby szans.

to prawda. a ja na PC nie gralem po internecie bo mnie szybko zabijali, no chyba ze duzo czasu poswiecilem zeby zdobyc skilla a teraz nie mam juz duzo czasu na granie wiec dalem sobie spokoj w gry po interneci zeby sie nie denerwowac.

Konsola celuje za Ciebie, to ma być frajda? Na PC masz precyzję,

jeszcze pare
@kidi1: chyba ci kilka lat umknęło, bo od dawna PC gra z konsolami i przez aim assist padowcy są obecnie koszmarem dla k+m, nie odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@haabero: @jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69

I nie zapomnij tylko o
- abonamencie na granie po multi,
- o pustych serwerach w starszych grach,
- o kupnie DLC lub gry cyfrowo, aby potem już nigdy nie móc jej odpalić na kolejnym sprzęcie,
- o braku możliwości odpalenia starszych gier i byciu skazanym jedynie na kolejne tytuły AAA,
- no i w RTSy też nie pograsz, ani w Cities Skylines czy inne budowanie

Tyle konsol już