Wpis z mikrobloga

Żegnajcie grupy, witajcie tagi - zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszymi zmianami :-)

#mikroreklama
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dstranz: Powiadomienia z tagów chyba tracą w tej sytuacji przy dziesiątkach obserwowanych tagów. Przydałoby się móc wybrać tagi do powiadomień.
  • Odpowiedz
@dstranz:

Biała lista na ten moment jest nadrzędna na Moim Wykopie.


Wcześniej to było upierdliwe, teraz absolutnie nie przejdzie. Dodałem tagi odzwierciedlające jakoś grupy, które obserwowałem i liczba znalezisk wzrosła mi lawinowo - na pierwszych 2 stronach mieściła mi się wcześniej ostatnia doba, teraz 1-2 godziny.

Dodałem wszystkie z tych głównych tagów poza dwoma do czarnej listy, zrobiło to jakiś porządek na głównej i w wykopalisku, ale Mój Wykop jest
  • Odpowiedz
Może przesadzam trochę, oczywiście nie wrócę w ten sposób do dnia na 1,5 strony, teraz po prostu więcej rzeczy będzie w Moim Wykopie i będzie on po prostu inną funkcję teraz spełniał, ale trochę rzeczy na pewno wytnie.

I musiałoby to jednak być jakieś bardziej zaawansowane ustawianie - np. możliwość ustawienia pewnych tagów jako bezwzględnej czarnej listy. Np. chcę śledzić #nowetechnologie, ale mieć #technologia na czarnej liście
  • Odpowiedz
@dstranz: W sumie, nie przesadzam. Sporą część każdej strony na Moim Wykopie mam na czarnych listach i niewiele z tego chciałbym widzieć. Możliwość regulacji priorytetów list przy tej ilości treści jest po prostu konieczna.

http://i.imm.io/NrIV.png

Czyli propozycja minimum - niech zostanie jak jest, że biała lista jest ważniejsza, ale niech będzie możliwość wprowadzenia dla każdego taga/domeny/użytkownika na czarnej liście osobno priorytetu nad białą listą. Ewentualnie drugi tryb, bo może ktoś
  • Odpowiedz