Wpis z mikrobloga

polecam nie marnować kasy na gejmingowe słuchawki bo to nie robi różnicy. pro używają czegokolwiek co ma logo ich sponsora a nie HD800 albo sundary które będą najlepsze.

ale ogólnie jak chcesz coś z pozycjonowaniem dźwięku dobrym tow tej cenie chyba beyerdynamic DT880 Pro / AKG K612 Pro będą najlepsze. Nie warto moim zdaniem, słuchawki które Ci dają 'przewagę nad innymi: czyli pozycjonowanie dźwięku, szeroka scena' grają nudno, bo to idzie w
  • Odpowiedz
@nnoy54: steelseries arctis pro czy inne od nich. Steelseries ma dobrą jakość dźwięku w grach i komunikatorach. Miałem kiedyś wersję z kablem i bardzo dobrze to wszystko działało:) teraz odkładam na ich nowy model z łączem BT.
I. Ie zgodzę się, że zwykle słuchawki do muzyki to lepsze rozwiązanie niż gamingowe - nie jest. Sluchawki do muzyki mają inna ustawienia dźwięków, nie czuć w nich tak dobrze efektów 3D w
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: @piteight a jakieś bezprzewodowe? Patrzyłem nawet żeby dołożyć i wziąć boose 700 ale też czytałem że do gier ( a gram semipro) potrzeba typowo gamingowych przez jakiś tam adapter. Co myślicie?
  • Odpowiedz
  • 1
@piteight efekty 3d xDDD

@nnoy54 nie słuchaj takiego #!$%@? i bierz słuchawki, które będą miały najlepsze brzmienie w Twoim budżecie + mikro osobno. Polecane steel series nie są jakieś mega tragiczne, no chyba, że zainstalujesz soft, który tuninguje dźwięk i zaczniesz tam grzebać, to wtedy brzmią jak gówno.
Są na rynku IEMy za niespełna 200zł, które zjadają najdroższe Arctisy/Nova od SS
  • Odpowiedz
bezprzewodowe do gier na ogół muszą być gejmingowe w zasadzie. te bose 700 maja 180ms opóźnienia po bt.
w słuchawkach nie do gier na ogół nie stosują łączności o niskich opóźnieniach, 180 to dużo za dużo

słuchawki do gier na ogół nawet nie są najlepsze do gier bo często mają charakterystykę nieco inną, bo ludzie by nie chcieli ich kupować bo by nudno grały będąc neutralnymi/"analitycznymi' a prawie nikt tego brzemienia nie
  • Odpowiedz
@Ralphs: ano efekty 3d - nie wiem gdzie ty tu pie*****nie widzisz. Dzwiek przestrzenny jest mega ważny w graniu, daje poczucie wyzszej immersji.
Zgadzam się, że trzeba znaleźć coś w swoim budżecie. Jest sporo alternatywnych opcji jak się szuka elektroniki i zawsze jest to "cos za coś", jak piszesz, że coś co jest 4x tańsze ma być lepsze - wątpię. ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@piteight marketingowcy steel series mogą odetchnąć z ulgą po wydaniu grubego siana na reklamę sonara, bo jak widać znajdą się pelikany, które ten bullshit łykną xD
Jedyną przewaga gamingowego headsetu jest to co już jeden Mirek napisał powyżej - będzie działać z niezauważalnym i opóźnieniami bez kabla w przeciwieństwie do większości normalnych słuchawek wireless.
  • Odpowiedz
@Ralphs
Nie wiem o jakich marketingowcach czy pelikanach pleciesz - jeśli dla Ciebie nie ma różnicy w tym czy tamtym, Twoja sprawa.

Dzwiek przestrzenny to nie tylko jakiś sonar xd masz uszy, to słyszysz rzeczy z różnych stron, jeden sprzęt potrafi oddać takie wrażenie lepiej od innego, inaczej brzmi władca pierścieni na stereo a inaczej na 5.1.

Jakość wykonania mówi sama za
  • Odpowiedz
  • 0
@piteight inaczej brzmi, jeśli masz 5 głośników i sub. Jak masz stereo, a każde słuchawki to stereo, a próba nadrobienia tego softem udającym 5.1 czy 7.1 to aberracja.
Mam Arctisy 7, miałem Arctisy 5, mam również słuchawki studyjne i kilka par IEMów o różnych tuningach od płaskich po bass boosted i nawet takie tanie moondrop chu zjadają Arctisy, jeśli chodzi o czucie gry pod względem dźwięku.
Mogę się zgodzić jedynie z
  • Odpowiedz