Wpis z mikrobloga

Witam.:) Jak są tu jacyś fani Malazanskiej księgi poległych to zapraszam na mój pierwszy film dedykowany temu dziełu. Planowo chce zrobić kilka filmów wyjaśniających bezspoilerowo lor, żeby materiały były także dla tych, którzy są w trakcie czytania, czy też planują się wziąć za to w przyszłości - te materiały mają ułatwić odbiór i poruszanie się po tym ogromnym świecie przedstawionym. Pozdrawiam!

https://www.youtube.com/watch?v=jWj4Nek8B_g

#fantasy #ksiazki #czytajzwykopem #youtube #malazan #malazanskaksiegapoleglych #fantastyka
  • 6
@Cerber108: Mimo wszystko wybrałem opcję bezspoilerowa. Bardziej ma to działać na zasadzie mini poradnika żeby się odnaleźć podczas czytania i kojarzyć co jest co.;) W przyszłości będe jeszcze robił inne filmy o Malazanie, więc wszystko będzie uzupełniane.
@nazwa_do_ustalenia mógłbyś nagrać jeszcze wersje ze spojlerami. Dawno temu zatrzymałem się na trzecim tomie. Niedawno próbowałem zrobić ponowne podejście od czwartego ale kompletnie nie ogarniałem już nazw i nawiązań. Wersja ze spoilerami byłaby w mojej sytuacji w sam raz(ʘʘ)