Wpis z mikrobloga

@dorodny_kebab: ja mam taką teorię że są ściany nie do przekroczenia, i jeśli to 3 fifa z rzędu gdzie robię max 11 winów w FC to tego po prostu nie zmienię bo istnieje blokada. Skupiam się za to na handlu i to mi daje sporą przyjemność. Dodatkowo co może ci powiedzieć w tym kursie? By nie wybiegać w pierwszej kolejności obrońcami? By akcje budować po skrzydłach używając 3 trików? Może da
@michalxd21 ja już wczoraj jeblem padem i odeszły mi wszystkie nadzieje, nie mam zamiaru być workiem treningowym w 7 lidze. Wszystkie filmiki youtuberow to wyglądają jakby grali oni sb na najniższym poziomie. Gra chodzi też raz lepiej raz gorzej, ale mam świadomość że to głównie ja nie potrafię grać, a że lubię sobie parę meczy pyknąć wieczorem to myślałem nad jakąś opcją dokształcenia się.
@dorodny_kebab: powiem ci że też tak miałem, ale potem odkryłem że w tej fifie trzeba cały czas spamować tymi LB i RT na xboxie żeby wypuszczać i przywoływać zawodników, i z 7 ligi poleciałem do 3. I nie potrzebowałem do tego kursów, a ktoś w jakimś filmiku na yt powiedział, gdzie przez 3 tygodnie oglądania tych bejottów nikt poza zalewskim o tym nie wspomniał (potem ogarnąłem że nagrał o tym film).
@michalxd21 największy problem mam z odbiorem piłki, przeważnie mijam się z przeciwnikiem, później biegam wokół niego jak na łyżwach i już wiele nie mogę zrobić, a przeciwnik zupełnie odwrotnie, wjeżdża we mnie jak w masło. Triki to już w ogóle mogę zapomnieć, czasem ballroll wyjdzie o ile wcześniej nie stracę piłki xD mam chyba bardzo dobry skład, mimo tego wszystkie najlepsze karty to u mnie nie wiem, jak z papieru
@dorodny_kebab u mnie wygląda to następująco: w poprzednich edycjach gry często sugerowałem się opinią innych. Pytałem o formacje op, danych grajków itd. Teraz tylko opieram się na statystykach na futbinie. Do jakich wniosków doszedłem? Otóż, formacje (rzekomo) op #!$%@? dawały. Wszystkim Harrym Kane'em grało się #!$%@? bo miał mało tempa a mi wręcz przeciwnie. Koleś ratuje mi mecze. Także wydając 90zl na jakis kurs grania w gierkę to jest dla mnie wyrzucenie
@dorodny_kebab: Teź mam z tym problem, Ja nie mogę odebrać piłki, a we mnie wchodzą jak dzik w kartofle. Już sam nie wiem czy może trzeba trzymać cały czas X lub odbiór. Bo czasami jestem zastawiony tyłem i tak mi odbierają piłkę. Może jest coś o czym nie wiemy.
@dorodny_kebab: jakbys normalnie moje mysli przelewal na klawiature i opisywal na forum Najgorsze jest to ze wiesz sklady overalla maja po 83-84 a i tak #!$%@? i wtedy sie zasatanawiasz co ja robie nie tak ?
@bykuzbik dużo ludzi ma te same problemy, nie wiem co robię źle. Zdarzają się serie ze wygrywam i wszystko wychodzi, wtedy myślę sobie no wreszcie zatrybilem, ale po kilku meczach wszystko wraca do normy. Wczoraj poddałem się po tym jak przy 3-3 90+2 dostałem bramkę w 94' xD
@dorodny_kebab: to samo, ta gierką pomimo całkiem dobrych trafów w paczkach, zmęczyła mnie psychicznie. Zero radości z gry, nie słuchaj za dużo rad wykopków, bo to w większości przegrywy, którzy nie mieli karty za 100k a będą pisać że takie 300k są słabe.
@dorodny_kebab nie dowiesz się niczego nowego, czego nie znalazłbyś na YT za darmo. Znaleźli sobie sposób na dojenie frajerów, i robią biznes na pseudoporadnikach. To jest gra w głównej mierze zręcznościowa, jak ktos nie ma tego czegoś to w niczym mu to nie pomoże
@dorodny_kebab: i jeszcze dodaj ze przeciwnik gra w 10 i przegrywasz 5:2 np. jakbys miał na sile wpie.rdol dostac i czuc sie upokorzonym moze wtedy wezmiesz i kupisz kilka paczek za pointsy i bedziesz mial lepszych pilkarzy ktorzy i tak chu.ja dadza