Wpis z mikrobloga

Zmieniłem pracę i jak się okazało, mój przełożony jest w moim wieku. Myślałem, że jest grubo po 30. Wysoki i dobrze zbudowany typ, poważny i pewny siebie. Ja jestem jak nastolatek jeszcze. Koleś przystojny w #!$%@?, ma babe 10/10. Już któryś raz z kolei dostrzegam, że ładni ludzie bardziej ogarniają w życiu. Mają więcej sukcesów nawet zawodowych gdzie jako facet nie oceniali go po wyglądzie inni mescy przełożeni. Natomiast ci co są brzydcy, najczęściej pracują byle gdzie, za byle jakie pieniądze. Dziwne powiązanie i to nie jest wcale efekt aureoli

#przegryw #zalesie #gorzkiezale #przemyslenia #praca #pracbaza
  • 8
@dam2k01 @wez_idz_sobie czyli nic tylko siąść i płakać?
Może i badania są ;) to niech jeszcze zbadają te wszystkie parszywe mordy na całej reszcie kierowniczych stanowisk ;) niech opiszą te dyrektorskie lub prezesowskim łby z zakolami. Niech sklasyfikują tych wszystkich januszy 1,50m ogarniających życie ;) bo przecież jak ktoś jest niski i ma zakola i brzydki ryj to tylko kołchoz prawda? Prawda?
@dam2k01 no nie jest to prawda! Przecież wokół nas wszędzie pracują na dobrych stanowiskach albo mają firmy ludzie o względnie wątpliwej urodzie. To, że tylko piękni ludzie osiągają sukces to jest taka odklejka że szkoda gadać.
Badania może i są i można się z nimi zgodzić że ładnym jest łatwiej ale to nie oznacza, że jak jest się brzydkim to wszytko jest niemożliwe.
A tak to krzywa morda jest dla większości wymówką
@dam2k01 no mam i co z tego? Byłem tu jak ten portal raczkował i byłem jak miał swój primetime ( ͡º ͜ʖ͡º) i kiedyś było tu o wiele przyjemniej. Bez tylu #!$%@? przegrywowych sprawiających, ze jest tu taki rynsztok.