Wpis z mikrobloga

Jak w praktyce sprawdza się ta opcja wybrania przejazdu z wyprzedzeniem? Rzadko korzystam a potrzebuję z rana na konkretną godzinę się udać więc wydaje mi się to spoko opcja, kierowca będzie wcześniej już przydzielony do takiego kursu? Czy w praktyce to to samo co wcześniej zamówić przejazd normalnie bez wyprzedzenia?

#warszawa #uber #bolt #freenow #taxi
  • 10
Jak w praktyce sprawdza się ta opcja wybrania przejazdu z wyprzedzeniem?

@Mikseth: ostatnio moja znajoma sobie zamówiła tydzień wcześniej kurs ubera z małej wioski na lotnisko, żeby być pewna, że zdąży. No i nie dość, że nic nie przyjechało, to nikt inny nie chciał zaakceptować kursu, no i się spóźniła na lot. Więc dużo zależy od tego, gdzie mieszkasz, ale to raczej lipa, nikt nie akceptuje tego kursu tydzień wcześniej.
@sphinxxx centrum Warszawy to chyba nie powinno być problemu

@LIBED dzięki za informację, będę próbował przez freenow. Biorąc przejazd Lite będzie on opłacalny czy jakiś inny brać?
@Mikseth Lite jest najgorzej wyceniany, więc chyba znasz odpowiedź. Zależy jak daleko będzie to może ktoś się pokusi a o 25zł... Lepiej comfort albo taxi.
@Mikseth: Ta opcja nie daje żadnej gwarancji, że ktokolwiek przyjmie kurs. Traktują ten kurs jak każdy inny, który wpadł kilka sekund temu i od ilości kierowców oraz ich widzi misie zależy czy ktokolwiek przyjmie kurs.
Tak samo działa zamówienie żarcia na konkretną godzinę z wyprzedzeniem na pyszne.pl - ogolnie nabijanie klientów w butelkę, że mogą cokolwiek zaplanować i być pewni swoich planów. Jeśli chcesz mieć pewność, że gdziekolwiek pojedziesz o danej
Jak w praktyce sprawdza się ta opcja wybrania przejazdu z wyprzedzeniem? Rzadko korzystam a potrzebuję z rana na konkretną godzinę się udać więc wydaje mi się to spoko opcja, kierowca będzie wcześniej już przydzielony do takiego kursu?

@Mikseth: słabo, jak potrzebujesz na godzinę to bierz normalne taxi
@Mikseth: uber to bezsens, wyszuka Ci kierowce chwilę przed kursem, skoryguje stawki, albo nawet.. nie znajdzie :> mi się tak zdarzało.
Freenow spoczko, ktoś wcześniej bierze, wiesz kto z góry nawet dzień wcześniej i to ten człowiek przyjeżdża.